Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől hányhat? Lesz komolyabb...

Mitől hányhat? Lesz komolyabb baja?

Figyelt kérdés
Shih-tzu kiskutyám ma éjszaka hányt, 3x. Az ebédjét hányta ki abban biztos vagyok,de vacsorázott is rendesen, látszólag semmi baja nem volt, bohóckodott és életvidám volt. Miután kihányta magát éjjel aludt, utána 10:50ig nem volt semmi baja, majd ismét hányt 3x. Bárnás folyadékot, víz lehetett és szerintem a reggelije is benne volt. Remegni kezdett és nyügött, nem bírt lábra állni, leült a fejét a föld felé szegezte és becsukta a szemeit, nagyon gyorsan vette a levegőt. Felhívtuk az állatkórházat, 1re kaptunk időpontot, most fekszik a drága. Addig is mit tanácsoltok, hagyjam aludni? Mitől lehet neki ilyen jellegű baja? Még csak 7 hetes és nagyon féltem. :'(
2009. nov. 4. 11:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nagyon klassz,h "csak" ennyi baja van a kutyusnak, ám én akadékoskodnék egy kicsit, persze nem gonoszságból.

Hány oltása van a kutyusnak? És mennyi idősen hoztátok el? Sajnos én is egyből parvora gondolok, bár azt egy jó dokinak egyből észre kellene vennie. Arra vigyázzatok,h nehogy kiszáradjon a pöttöm! Bár gondolom,h ezt is megnézte nála a doki, és rendben talált mindent.

2009. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Szombaton lesz meg a 2. oltása, 7 hetesen hoztuk el, tehát szombaton lesz 8 hetes. Nagyon sokat iszik, kivizsgálta alaposan. Azt is említette,hogy lehet attól van,hogy átváltottunk másik tápra és megfeküdte a gyomrát. Royalt kapott a tenyésztőnél de azt mondták,hogy a Pedigree Junior sokkal jobb..keverve adtuk neki,ahogyan azt kell, ízlett is neki nagyon. Mondta a doki,hogy a Pedigree az egyik legrosszabb táp a világon, maradjunk a Royalnál vagy a Hillsnél. Hillset kapott most, az a kímélő tápja a drágának, de mondták,hogy kóstoltassuk meg a Royal és a Hills junior tápot is vele,amelyiket szereti azt kapjon mindig. Hills vagy a Royal Canin a jobb?
2009. nov. 4. 19:06
 13/26 anonim ***** válasza:

A 18:57es vagyok.

Igen, könnyen okozhat hányást, hasmenést a hirtelen tápváltás. A Pedigre tényleg nagyon gyenge minőségű és egy ilyen kistestű kutyánál a drágább és sokkal jobb minőségű táp etetése sem kerül sokba. A Hill's is és a Royal C. is nagyon jó minőségű, de mindkettőből a kistestű kölyökkutyáknak valót érdemes adni. Szinte mindegy,h melyik tápot választjátok, akár a kutyára is rábízhatjátok a választást,h amelyik jobban ízlik neki, azt veszitek.

Egyébként sokszor egyede is válogatja,h melyik táp válik be jobban. Nálunk a sheltie szőre gyönyörű lett a Royaltól, míg a németjuci keverékem pl lekorpásodott tőle.

2009. nov. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Siasztok..rosszabodott az állapota..visszavittük kontrollra, csináltak neki röntgent..valami a beleivel van..sajnos mivel pici nem nagyon tudják megállapítani így képen keresztül. Azt mondta a doki,hogy össze vannak csúszva a belei..kapott 3 szurit, köztük antib.-ot is. Azt mondta ha nem fog javulni műteni kell..és ha az nem segít megfog halni..ki vagyok teljesen. Bele fogok betegedni.. :'(:( Nem akarom,hogy meghaljon..annyira kis ártaltna, alig élt még ő is megérdemelné..:((( Volt egy kutya az orvosnál ugyanilyen panaszokkal és belehalt.. nem tudom mit gondoljak..remélem meggyógyul..
2009. nov. 5. 17:59
 15/26 A kérdező kommentje:
*ártatlan
2009. nov. 5. 17:59
 16/26 anonim ***** válasza:
Jesszusom, szegény! Mielöbbi gyógyulást és kitartást kívánok Nektek!
2009. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
na mi lett a kutyussal?jobban van? írj kiváncsi vagyok! ja és mennyiért vetted?
2009. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
ÉDES ISTENEM csak gyógyulna meg! remélem semmi baja nem lett!
2009. nov. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

Ne adj enni,mert ugyis kihányja....legyen melegbe,2,max3nap mulva teljesen felépül..ha nem akkor kérdezz meg egy állatorvost...

Nyugi...nem lessz baj..

2009. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Most hoztuk haza.. infúziót kapott..ha holnapra nem javul az állapota, el kell altatni... olyan hasi fájdalma van,olyanokat nyüszít... :( én ezt nem bírom ki..:'(:'(
2009. nov. 8. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!