Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor viszitek le este utoljár...

Mikor viszitek le este utoljára a kutyust és reggel mikor először?

Figyelt kérdés
Én este 7 fele szoktam utoljára levinni, reggel pedig 9 körül először.. ez számomra nagyon sok időnek tűnik, de nem pisil be meg semmi.. évek óta így vagyunk még is sokszor gyötör a gondolat h este nem kell e neki pisilnie még vagy vmi mert azt reggelig tartogatni nem lehet kellemes.. Most alszik mint a bunda meg ilyenkor már nagyon lusta csak húzva-vonva lehet megmozdítani :D De nem tudom eldönteni h lenne a jó! Nem túl sok e ez az idő reggelig pisi-kaki nélkül? Nem akarom h vmi baja legyen a drágámnak :)
2009. nov. 3. 22:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
18:08! Nem, tök igazad van amúgy, tényleg sokkal gyorsabb az anyagcseréjük (emésztésük), mint az embernek. Én ezért is viszem naponta legalább 3x sétálni a kutyát, és nálunk reggeli és vacsora is van, szóval szükséges is a napi 3 séta és minden sétánál van pisi-kaki, és ez nem véletlen :)
2009. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. febr. 3. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!