Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor viszitek le este utoljár...

Mikor viszitek le este utoljára a kutyust és reggel mikor először?

Figyelt kérdés
Én este 7 fele szoktam utoljára levinni, reggel pedig 9 körül először.. ez számomra nagyon sok időnek tűnik, de nem pisil be meg semmi.. évek óta így vagyunk még is sokszor gyötör a gondolat h este nem kell e neki pisilnie még vagy vmi mert azt reggelig tartogatni nem lehet kellemes.. Most alszik mint a bunda meg ilyenkor már nagyon lusta csak húzva-vonva lehet megmozdítani :D De nem tudom eldönteni h lenne a jó! Nem túl sok e ez az idő reggelig pisi-kaki nélkül? Nem akarom h vmi baja legyen a drágámnak :)
2009. nov. 3. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Ha annyira kellene neki,akkor biztosan jelezné. Én a sajátomat reggel 9-kor viszem le és este 6 óra körül. Viszont, volt már olyan, hogy odaállt az ajtóhoz és ott toporgott mert pisilnie kellett(Németjuhász). Szóval ha annyira kellene neki biztos jelezné neked. :)
2009. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
hát én este 9 és reggel 7... de csak mert így szoktuk meg. Ha pl. esik, akkor neki nincs kedve kimenni, szóval valószínűleg bírná a hosszabb időt is. De este nekem is jól esik sétálni, reggel meg akkor megyünk munkába...
2009. nov. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Semmi baja nem lesz..,ha nagyon kéne mennie,akkor gondolom úgyis jelezné!!Én nem tudok mit irni,mert kertben van,szóval mikor jónak látja elvégzi a dolgát..:P
2009. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Mi reggel hatkor (reggeli etetsé után) pontban (soha nem később vagy előbb), délben (kereken 12:00-kor), akkor van "nagy" séta, vagyis rohangálás, labda...stb. és este 18:00-kor (ez néha 17:00 vagy 18-19:00) vacsi után. Minden sétánál van pisi-kaki =P
2009. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Mielőtt lefekszem, még leviszem, ez általában 11 és éjfél között van, reggel 7-8 körül kelek, akkor is megyünk. Igyekszem arra törekedni, hogy minél kevesebb időt kelljen kibírnia, bár még sosem pisilt be, de nekem rossz érzés, ha miattam, a kényelmem miatt kell túl sokáig tartogatnia.
2009. nov. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lelenc Kutyamentő ***** válasza:
67%

A kutyák anyagcseréje sem sokkal lassabb, mint az emberé. Megszokják, persze, ha tizenórákat vissza kell tartaniuk, de nagyon egészségtelen, egyrészt a veséjét megterheli, másrészt minden kutyának szüksége van mozgásra, élményekre.

Én naponta 4x viszem sétálni a kutyáimat. Idősek nagyon, de mégis mind a 4 alkalommal legaláb félórát lenn vagyunk.

2009. nov. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor még besűrítünk estére egy sétát, biztos ami biztos :)
2009. nov. 4. 10:07
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Jelezném megint tévhittel találkozunk, minél kisebb egy állat annál gyorsabb az anyagcseréje. A kutyáé gyorsabb, mint az emberé. Ebből is látszik, hogy minden megszokás kérdése, bár nem biztos, hogy egészséges is 14 óra ürítés nélkül.

Kérdésre: Én este 11-éjfél körül viszem le utoljára, reggel 10-11 felé de ha rajta múlna 1-ig is aludna, volt már rá példa, bár akkor hajnal 2-4 felé volt lent utoljára.

2009. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi reggel 9-kor megyünk először, aztán este fél 7-kor egy hosszabb sétára, majd késő este még egyszer 10-negyed 11 körül még egy rövidre. De van, hogy a második séta olyan hosszúra sikerül, hogy 10 után érünk haza, ilyenkor már nem mennek le még egyszer.
2009. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na hogyhogy a lepontozás? Már megint nehéz elviselnetek a saját hülyeségeteket vagy mi?
2009. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!