Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutyát rá uszítanak...

Ha egy kutyát rá uszítanak valakire meglehet "menekülni"?

Figyelt kérdés

Ismerösömmel arról beszéltünk, ha egy kutyát rá uszítanak valakire, lehet előle menekülni. Mert a kutya gyorsabban fut, meg csak eléjön a üldözési ösztöne. És akkor azt mondta, ha a karunkba kap, és lóg rajtunk Azr kell tenni hogy, ha a karodat húzod magad fele, akkor nem fogja elengedni/csak tépi a húst. De, ha ellökjük a kutyát, akkor nem tud lelépni, vagy valami ilyesmit mondott, és elengedi. Meg azt mondta, ha megharapja pl a lábad, akkor megkell fogni a száját, és széltfeszíteni... Valahogy olyan hihetetlennek tünik eza dolog. És lényegébe, nincs sok esélyünk ha egy kutyával puszta kézzel kell hatrcolnunk, Ő fog nyerni, mert leránt a földre, és elharapja a torkunkat...

Ez mind hülyeség nem?


2009. nov. 1. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
VAnnak akiknek jó a reflexük, lélekjelenlétük és megtudják tenni a kutyával amiket írtál. Mikor engem harapott meg csak úgy, akkor felmásztam egy póznára, csak utánna tudtam meg hogy ha a lábammal nem lépek akkorát(szaladtam) akkor nem úgy kapott volna meg..na meg a bakamcsom ha befűztem volna rendesen...
2009. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ha a karodba kap,be kell jobban tolni a szájába,akkor jobban kitátja,és ha elég ügyes vagy oylankor ki tudod húzni.
2009. nov. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kutya hátsólábait kell felemelni ,olyankor tehetetlen!Persze csak ha valahogy mögé tudsz kerülni ...:D

Ezt 2 kutya szétválasztásánál szokták csinálni...

2009. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van lélekjelenléted nagyon sok mindent tehetsz. Betolod a kezed a szádba, szétfeszíted a száját, ráharapsz az orrára (ez állítólag nagyon hatásos), kinyomod a szemét. A valóságban azonban az ember ezekre nem gondol, főleg az első néhány másodpercben, mikor még nem vagy alig ért sérülés. Nem akaszkodott még rám soha kutya de el tudom képzelni azt a bénultságot és halálfélelmet ami rátelepszik az emberre ilyen helyzetben. Áááá tuti szívrohamban patkolnék el.
2009. nov. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!