Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegyek kabátot a kutyámnak?

Vegyek kabátot a kutyámnak?

Figyelt kérdés
lakásban lakó kistestű kutyusom van, közepes szőrű, de olyan lapos neki, szóval nem felborzolt vagy göndör. nem növesztett látványos téli bundát. azt vettem észre h sétánál kicsit remegett, meg olyan kis hideg volt. gondoltam veszek neki kutyakabátot, de nem tudom jó-e vagy csak "majomság". szóval hasznos dolog?
2009. okt. 31. 23:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
megint én vok.. azzal nincs bajom, ha olyan kutyára adják pl aminek ritkább a szőre, vagy megoperálták és nagy részen nem nmőtt vissza, de amikor a labradorra rózsaszín pulcsit meg fülvédőt adnak, az naon durva... mozit lehetne készíteni ebből.... XD meg kutyacipő, meg őparfüm, meg szoknya, meg télapójelmez.... szegény kutya...... igazából a a kutyáknak nincs is szüksége ilyen feltünő cuccokra, csak sok-sok szeretetre, ez már sokszor a gazdág feltünősége, farokvédő?! én láttam... brutális.. na az minek?XD
2009. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

farovédő???

labradorra pulcsi??? ááááá jézusom!!!XD amúgy ha kistestű kutya nyugodtan adhatsz rá egy mellényt!! de ilyen feltűnő holmik nem kellenek!

2009. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
egy rövidszőrű pincsim van. azt olvastam, hogy lakásban tartott kutya nem érzékeli annyira a telet, ezért nem növeszt olyan látványos téli bundát. az én kutyám szőre is olyan, mint a nyári. és tényleg nagyon vacogott. szóval ő nem alkalmazkodott annyira a hideghez. ezért gondoltam, hogy jó lenne neki egy kabát, valami egyszerű.
2009. nov. 1. 21:26
 14/14 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél neki kiscipőket ha tényleg vacog. Bár szerintem az is röhejes de legalább hasznos, nem visz be a lábán koszt a lakásba. Igaza van annak aki írta, hogy a mancsán ad le egy kis hőt, (meg a nyelvén jóval többet) máshol nem.

Az ember is 3X annyi időt bír ki hidegben ha a lába, keze és feje van jól fedve, mint ha ezek kivételével a teste többi része.

Egyébként lakásban tartott kutyák is növesztenek rendes téli bundát, az enyémnek már most meg van, az ezüst-kék szőre konkrétan barnás árnyalatú lett. Rövidszőrű.

2009. nov. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!