Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Dog Chow...

Mi a véleményetek a Dog Chow kutyatápról?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=68&keres..


Szemezgess itt, ha esetleg nem írnának elegen.

2009. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nem volt kedvem rákeresni inkább ide irtam egyből a kérdést:)))

Köszi

2009. okt. 31. 20:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mint a teszkós táp az tuti. Ha nem tudnék annyit spórolni hogy Acanat vegyek akkor nyugodtan etetném evvel a kutyáim. Illetve a cicám amikor kicsi volt, Cat chowt evett és nagyo szép lett.
2009. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg jobb mint a tescos,de az Acana vagy Orijen az igazi én ezeket etetem!Ár minőség arányban a legjobb!Annál jobb egy táp minél magasabb a fehérje tartalma és alacsonyabb a szénhidrát, hiszen húsevők a kutyák és még fontos a glükozamin tartalom az izületeknek!Olvass utánna az Acanának vagy az Orijennek érdemes!Acanában és az Orijenben 60-70százalék a fehérje és 500-800mg/kg a glükozamin ehhez képest nézd meg a Dog Chowt?!De ha nincs más néha jo az is!Remélem segítettem:)
2009. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

10:38-as! Azért ne szálljunk a fellegekbe! Az Acana fehérjetartalma (a sport változatnak) "csak" 33% - nem 60-70%!


Szerintem a Dog Chow nem rossz - nem mindenkinek tellik Acanára, Orienre - az a fontos hogy (elvileg) nincs benne káros anyag.

2009. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer vettem ilyet a kutyámnak,annyira nem szerette ugyhogy nem veszek többet.. de jobb mint a pedigre chappi meg ilyenek...
2009. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi egész pici kora óta azzal etetjük a Labinkat és szép egészséges kutyává fejlődött! Persze mellette kapott kálcium-tablettát, vitaminokat,főtt zöldségeket!

A tápot állateledel boltban vesszük, ahol a helyi állatorvos felesége az eladó és szerintük ha valaki nincs annyira eleresztve anyagilag akkor ez a táp is megfelelő! Igaz, nem egy Royal Canin, de ebben is megtalálhatók azok a vitaminok és tápanyagok amire szüksége lehet egy kutyának! Persze néha egy kis rásegítéssel!

Mi előtt megköveznétek ezt nem én mondom hanem egy állatorvos!! Üdv!! :)

2009. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

SAJÁT TAPASZTALAT!

Kutyusomnak hónapokig sima adult pro plan-t adtunk, imádta, juti falatnak is jó volt. Egyszer áttértem dog chow-ra mondván olcsóbb és ez is purina...

A kutyám utálta, bár a főétkezésnél, főtt kajával megette, de leginkább ott hagyta, 1 hétig adtuk neki. Ezalatt a két hét alatt folyamatosan fosott, mire kigolyóztuk, hogy csak a táp hibája lehet, nem adtunk neki, és 2 napra rá már megint jó volt a széklete.

Utólag többektől is hallottam ezt a tapasztalatot, lehet, hogy vannak érzékenyebb kutyák, de lényeg, hogy soha többé nem adok a kutyámnak, ha utánam dobják akkor sem.


Szörnyű volt az a hét végig attól féltünk, hogy kiszárad, lestük a kutya minden lépését és szorongattuk az állat doki számát, hogy hívjuk, ne hívjuk. Senkinek sem kívánom.

2009. nov. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Szóval egy hét volt, de sokkal hosszabbnak tűnt.

És még a szén tabletta sem ért semmit.

2009. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én meg vagyok vele elégedve. A kutyám nagyon is szereti, teljesen normális a széklete tőle, úgyhogy nálunk nincsnenek ilyen problémák. Nekünk legalábbis bejött. Nagyon szép kutya lett belőle.
2009. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!