Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek, ez a kutya keverék?

Szerintetek, ez a kutya keverék?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2009. okt. 28. 20:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ő egy Westie,ha szeretnéd "kiállításokra" vinni,tápláld fel és vidd havonta kutyakozmetikába.Meglátod jelentős lesz a különbség.
2009. okt. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kiállítási minőségű westie, szóval ha valamilyen csoda folytán sikerülne szerezni neki törzskönyvet a kiállításon körberöhögnének. Nem arról van szó, hogy ettől ő kevesebbet ér, aranyos persze, de ezzel a kutyával semmit nem érnél el kiállításon. Ha a szüleinek nincs törzskönyve, akkor eleve esélytelen, még tenyészszemle is kéne. Egy nagyon drága DNS-tesztet kéne csináltatni és teljesen hiába, mert tenyészszemlén úgysem kapna tenyészthető minősítést és nem lehetnének törzskönyves utódai. Ha eleve szerettél volna kiállításra járni, akkor miért nem olyan helyről hoztál, ahol törzskönyves westieket árulnak?
2009. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
elösször csak megakartam ismerni a fajtát, és nem gondoltam, hogy ennyire komolyn beleszeretek egy hobby-ba....
2009. okt. 28. 23:31
 14/23 anonim ***** válasza:

szia


szerintem westi, csak vidd el egy kozmetikushoz, ráfér :D

sajnos törzskönyvet (olyan hogy származási lap nincs) nem tudsz csináltatni neki, ha a szülei nem törzskönyvesek

kiállításra elviheted, MKSZ-es kiállításra, hobby kategoriában (dehogy öszine legyek, szerintem csak pénzkidobás)

2009. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
származási lap=törzskönyv
2009. okt. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha ennyire beleszerettél a kiállítások világába, akkor gyűjts egy kiállítási westiere, ez a kutyus meg maradjon hobbykutya.
2009. okt. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
365 napod van a törzskönyvre.ha még nincs féléves akor mielöbb intézd a törzskönyvet.utána drágább.én vártam egy évet a kutyámmal és tessék...nem lehet törzskönyves,de nem is baj.vak lett szeginyem de imádom.
2009. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Van ólya kiállítás mint ez: [link] Mi ott voltunk . Esélytelen kutyások is voltak. És nyertek.
2009. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Az utolsó kép alapján egyértelműen igent mondanék!

Egyébként ha nincsen törzskönyve akkor hivatalosan keverék, hiszen a származása nem bizonyítható....vagy nem is ismert

2009. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Nyugodj meg,ez egy westie.

Egyébként származási lapot csak attól a tenyésztőtől kérj akitől vetted a kutyust.Ő elő tudja állítani.

Én is szoktam vinni kiállításra a yorkimat.Előszőr mindenki azt mondta rá,hogy nyeszlett és mégis első,második helyeket értünk el eddig.

pusz.: Egy yorkis

2009. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!