Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek, ez a kutya keverék?

Szerintetek, ez a kutya keverék?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2009. okt. 28. 20:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.A Westie zömökebb de minden másba westie.
2009. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
szerintem is túl "karcsú" egy westie-hez...
2009. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
De nagyon édes.
2009. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
ja de fél éves ^^ és a szüleit láttam azok westiek voltak:S csak anyám szerint nagyobb mint egy westie :S nincs törzskönyve :S szóval megvagyok rettenve, hogy nem igényelhetek majd neki származási lapot :||||
2009. okt. 28. 20:31
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Papir nelkul mar nem is szereted??
2009. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
"Származási lapot"(törzskönyvet)csak a tenyésztő kérhet ki és ha elmúlt fél éves akkor csak DNS teszttel kérhető törzskönyv De a DNS teszt nagyon drága.A szüleinek volt törzskönyve?
2009. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

Az első két képen egyértelműen westi ez a kutyus. A harmadik kép nem túl sokat árul el, az utolsó meg vagy nagyon rosszul sikerült, vagy nem is tudom...

Szerintem, ha nem akarod kiállításra vinni, vagy tenyészteni, akkor ne foglalkozz a törzskönyvvel. Szeresd.

2009. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
nagyon imádom és ő a föld közepe nekem :) Csak szeretném majd kiállításra is vinni, hogy büszkék legyenek ránk :) de nemértem, hogyha van egy ilyen kérdés, hogy fajtiszta-e és hogy kéne neki lap máris, "ha nem fajtiszta nem is kell? vagy nem szereted akkor?" ezektől kész vagyok :S nem provokálni szeretnék, csak egy kicsit belekóstolni a kutyakiállítások világába, és tapasztalatot szerezni.
2009. okt. 28. 21:10
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Édes szívem, ha a kutyádnak nincs törzskönyve mégis hogy szeretnél vele kiállításra járni?
2009. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
származási lapot szeretnék MAJD igényelni.
2009. okt. 28. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!