Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie-t vagy Cocker spánielt?

Westie-t vagy Cocker spánielt?

Figyelt kérdés
Nekem ez a két kutyafajta ami nagyon tetszik,tehát vagy az egyik lesz vagy a másik.De viszont mivel kertesházba lenne a kutya,a kettő közül azt szeretném választani amelyik nem ássa fel a kertet.Ritka alkalom lenne,hogy egyedül marad,mert szinte mindig van idehaza valaki aki foglalkozni tud vele,persze akadnak hetente kettő max.három órás alkalmak amikor nem tudnánk magunkkal vinni.Olyan Westie-sek és Cocker-esek írjanak akik kertesházban laknak,tapasztalatokra lenne szükségem kertásás terén.Köszönöm!
2009. okt. 27. 13:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

13:44:

képzeld nekem is westiem van ^^ és kinti-benti rengeteget mozog és nem ássa fel a kertet :) és jó családi kutya. mindenki szereti. szóval ez a "terrier ássa a kertet" nem igaz. 3 terriert neveltem fel.

a spániel meg szökik. családi tapasztalat.

2009. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

szia

westiem van

bár nem kertes házban lakok..de nekem modnjuk csak annyi ellentmondásom van,hogy én akkor tartanék kinnt westiet,ha olyan homokom lenne,amitől nem koszolódik a szőre->és van ilyen.

És ez az ásás...én erről csak azt tudom mondani,hogy a westie egy TERRIER,mindent a legelső pillanattól tanítani kell neki,és akkor a későbbiekben nem lesznek gondok.

Mitgondolsz: a tenyésztők 98%-a ha nem több,kertesházban lakik.Van 8-10kutyája tegyük fel hogy westie...a tenyésztőnek is keménymunkájába került még megtanította nekik,mert különben midnen egyes nap ugynézne ki a kert,mint ahol bombát robbantottak volna.


Amugy a westiet ajánlom.nagyon szeretetreméltó.okos.mozgékony.játékos.tanulékony kutya és örök gyerek:)

Ha utána nézel neten ennek a bizonyos homoknak lehet találsz valamit,de ha nem írj privit és én írok a tenyésztőismerősömnek ,mert ő is iylen homokot/földet használ.

2009. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt,mindenki válaszát nagyon hasznosnak tartom.Tavasszal szeretnénk megvenni a kutyust,remélem addigra sikerül eldöntenem,melyik is legyen,mert mind két fajta,nagyon-nagyon tetszik.:)

A kertünk tiszta füves,így a homokot nem tudnám hova tenni,de az ötlet jó.:)

2009. okt. 28. 23:01
 14/15 anonim ***** válasza:
nemtudom, hogy még elolvasod e vagy sem, de azért megpróbálom. na szóval nekem agol cocker spánielem van, nekem az a tapasztalatom, hogy nagyon kedves, hűséges, ragaszkodó kutyus.a mi kutyánk nagyon okos szó fogadó, és egyáltalán nem szökik el. szerintem ez csak nevelés kérdése. a kertet még egyszer se ásta fel, és ha rászolsz rögtön engedelmeskedik. én csak ajánlani tudom. amúgy az enyém 3 éves ivartalanított lány kutyus..és még annyit, hogy az enyém amikor hideg van akkor bennt van, amikor meg meleg akkor kint..itt van ő: [link]
2009. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem Angol Cocker Spánielem van és nagyon kedves mi kertünkbe és nem szokott kertbe ásni.Nagyon ajánlom mert gyerekszerető bújós kutya aki nagyon szereti ha foglalkoznak vele ja és tanulékony.
2011. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!