Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie-t vagy Cocker spánielt?

Westie-t vagy Cocker spánielt?

Figyelt kérdés
Nekem ez a két kutyafajta ami nagyon tetszik,tehát vagy az egyik lesz vagy a másik.De viszont mivel kertesházba lenne a kutya,a kettő közül azt szeretném választani amelyik nem ássa fel a kertet.Ritka alkalom lenne,hogy egyedül marad,mert szinte mindig van idehaza valaki aki foglalkozni tud vele,persze akadnak hetente kettő max.három órás alkalmak amikor nem tudnánk magunkkal vinni.Olyan Westie-sek és Cocker-esek írjanak akik kertesházban laknak,tapasztalatokra lenne szükségem kertásás terén.Köszönöm!
2009. okt. 27. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Hát nincs olyan kutya ami kertásó, előfordul a westienél meg a spánielnél is, hogy ásni fog. Nevelés kérdése is, szerintem. Amúgy spánielem van és imádom. Azt válaszd amelyiket jobban szeretnéd.
2009. okt. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

hát én nem vok nagy westies de ez nem benti kutya?most nagyon divat kutya lett

sztem a spániel legyen a szomszédunknak van westieje nekem a szőr tipusuk nem tetszik olyan durva a spánieleknek meg puha mondjuk ne ez legyen a befolyásoló dolog

mondjuk westievel utazni sztem könnyebb


nézz szét itt: www.olcsokutya.hu

[link] [link]

2009. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2009. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
westi nem kerti kutya szerintem, mondjuk a spani se nagyon... nekem két spánielem van, volt már, hogy ástak, olyan is, hogy kölyökkorában megette a rózsát meg a tulipánt, türelem és nevelés kérdése... ha teljesen kerti kutya lesz, én valami nagyobb testű, igazi kinti kutyára szavaznék a helyedben.
2009. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Spánielt. [link] itt van fajtabemutató.

[link]

2009. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,de elfelejtettem odaírni,hogy nem csak kint lesz a kutya,hanem amolyan ki is mehet az udvarra ha kedve tartja.De hetente max.három órára ki kell raknom az udvarra,és akkor nem szeretném ha felásná a kertet.Ezért kérdem,hogy a két fajta közül melyik az amelyik nem igazán ás.Persze kutyaháza lenne,nem ázna az esőben.
2009. okt. 27. 13:41
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

a westi egy terrier! angol munkakutya, nem benti öleb.


És igen az esetek 80%-ban ás, mert Ő egy igazi terrier!


ezt bizony bele kell kalkulálni!

2009. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szóval a Te Westie-d felásta a kerted? Ha jól értem.
2009. okt. 27. 13:58
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nincsen westim, de kiképző vagyok, ismerem a fajtát!
2009. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem az angol cocker ideálisabb ebből a szempontból, nálam van néhány eb (tenyésztő vagyok, bejegyzett stb), és a kertünk még egyben van. Ásni egyáltalán nem ásnak, és 4 év alatt csak 1 tujánkat pusztították ki.

A westie egyébként is betegesebb fajta (angol cockernél is vannak már örökletes betegségek, stb), sok egyed allergiás, stb...


Ha adsz privát e-mailt, vagy írsz, szívesen adok tanácsokat.


Üdv

2009. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!