Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Arra vonatkozóan keresek...

Arra vonatkozóan keresek információt, mennyire viseli meg a kutyát (kutyákat, mert párban vannak; 2 db. York-i) ha 1 évesen új gazdához kerülnének?

Figyelt kérdés
Eddig nagy szeretetben, a család részeként éltek. Az új hely mindenben korrekt, és szeretet teljes, csak azt nem tudom mennyire nehezen hevernék ki ha már nem mi vagyunk a gazdái? Én nehezen azt tudom.
2009. okt. 25. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt kerülnek az új helyre, szerintem könnyebben túlteszik magukat. Meg attól is függ, milyen szintű kötődés alakult ki közöttetek. Mindenesetre azt gondolom, kevésbé viseli meg őket 1 évesen, mint pl. 8 évesen. :)
2009. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1 évesen azért már hozzátudnak szokni a ti törődésetekhez. Mindenképpen jobb hogy ketten vannak, ez rengeteget segít, de sajnos még így is lehetnek gondjaik, viszont ha a család barátkozik velük akkor sztem hamar megszokhatják.
2009. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizti megszokják az új helyet én 9 éves yorkit vettem 4-hete és 1.nap megszokta az új környezetet.
2009. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretetben, családtagként foglalkoznak ott is velük, ahogy nálatok, akkor nem lesz semmi bajuk.

Az első 1-2 hétben lehetnek zavarodottak, félősek, hiszen minden új, minden ismeretlen. De ki fog alakulni a bizalom, a szeretet köztük, ahogy köztetek is, csak idő kérdése.

Ha jó helyre kerültek, nem fogja megviselni őket. Egy kutya mindig képes újra kezdeni, csak idő kell ahhoz, hogy feloldódjon, beilleszkedjen, elfogadja és megtanulja az új játékszabályokat, az új család napi mozgását, rutinját, a családtagok hangját, jellemét, stb.

2009. okt. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. A probléma úgy oldódott meg, hogy maradnak. Azzal, hogy ha most eldöntöttük annak véglegesnek kell leni ! Jó hogy van ez az oldal és benne sok törődő ember...

üdv. sp.

2009. nov. 9. 07:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!