Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szenvedek a kutyaszőrtől!...

Szenvedek a kutyaszőrtől! Másokat is érte meglepetés a vásárlás után?

Figyelt kérdés

Ma voltam a kutyámmal kozmetikában...


Az én havim szőre borzalom!!! Nagyon vékony, könnyen száll, könnyű belélegezni is. És rettenetesen tapad!

Nagyon utálom, ezért ma legépeztettem, de nagyon csupasz lett szegény.:S

Már bánom. De hullat most nagyon, így ezt láttam jónak...

Tudom, hogy ez a kutyám dísze és nem is szeretném őt másmilyennek tudni, de mikor megvette, erről fogalmam sem volt... Nagyon rossz.

Mások is vannak hasonló helyzetben?


2009. okt. 22. 20:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani de biztos hogy fajtatiszta?Kan vagy szuka?mert ha szuka akkor lehet idült méhgyulladása is aminek következménye lehet hogy romlik a vese működés.De remélem nem ez a probléma!Az is lehet BIOTIN hiánya van amit egyszerűen lehet orvosolni.Gonolom hogy neked akkor nem is olyan selymes a szőre mint amilyennek lennie kellene.Egyébként nekem is Havanesem van és voltak már kölykei is de még szülés után se volt olyan fokú szőr hullása amit te írtál pedig olyankor még nekik is hullik a szőrük.Egy igazi Havanesnek NEM hullik a szőre persze 1-2 szál igen de észre sem lehet venni,még az én hajam is jobban hullik mint kutyám szőre.Egy igazinak dús,sűrű,tömött szőre van ami olyan szinten dús hogy alig "találja" meg az ember a bőrüket.Vidd el ORVOSHOZ!!!!Ez egyáltalán nem normális egy ilyen fajtánál ami még csak nem is vedlik.Majd írd meg mit mondott az orvos.Mihamarabbi gyógyulást:)
2009. okt. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Bocsika véletlenül kétszer válaszoltam mert azt hittem nem sikerült eklüldenem.
2009. okt. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Kislány a kutyusom. Eddig nem hullott a szőre, de nem volt mindig jó minőségű, mert sokszor töredezett a vége. Méhgyulladás?

Ezt hogy állapítja meg nála az orvos?

Ő másfél éves és még csak egyszer tüzelt.:S Legalább is nem vettem többet észre, pedig nagyon szoros kontaktban vagyunk nap, mint nap...

Amúgy fajtatiszta, ez biztos!

Biotin? Ezt mivel lehetne pótolni?

2009. okt. 25. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!