Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szenvedek a kutyaszőrtől!...

Szenvedek a kutyaszőrtől! Másokat is érte meglepetés a vásárlás után?

Figyelt kérdés

Ma voltam a kutyámmal kozmetikában...


Az én havim szőre borzalom!!! Nagyon vékony, könnyen száll, könnyű belélegezni is. És rettenetesen tapad!

Nagyon utálom, ezért ma legépeztettem, de nagyon csupasz lett szegény.:S

Már bánom. De hullat most nagyon, így ezt láttam jónak...

Tudom, hogy ez a kutyám dísze és nem is szeretném őt másmilyennek tudni, de mikor megvette, erről fogalmam sem volt... Nagyon rossz.

Mások is vannak hasonló helyzetben?


2009. okt. 22. 20:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A havid szőre borzalmas?o.O
2009. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Havi, igen, csak nem írtam nagy kezdőbetűvel!

Havi, tudod?! Így becézik a Havanese-t!

...

2009. okt. 22. 20:27
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Havanese,nem??? Egyébként nem ártott volna utánaérdeklődnöd, mondjuk ezen az oldalon:)

Egyébként sűrűn kell fésülni, porszívózni és nincs gond:)

2009. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Na igen:D Nekem is a havi havi ugrott be először.

De. Nekem nincs kutyám csak macskám, viszon régebben rengeteg macskaszőr volt a lakásban, aztán elkezdtem venni egy ilyen gurigát amin ilyen ragasztós-tapadós papír volt, csak végigmégy vele a bútorokon, stb. és annyi:) Nekem bevált. De egyébkén tényleg utána kellett volna nézni, ha hosszúszőrű fajtát veszel.

2009. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
okok, nem tudtam h a havanyézt havinak becézik.xD bocsi:D
2009. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Semmi gond!:D

De mivel a kutya témakörben vagyunk..., nem gondoltam, hogy félre lehet ezt érteni...


Utána érdeklődtem, higgyétek el! Nagyon is!

De EZT nem mondta senki. Állítólag szőrét nem hullató fajta.:s Azt gondoltam, hogy olyan nincs, de nem gondoltam, hogy ennyire az ellenkezője.

Kozmetikusoktól, kutya, is érdeklődtem, fórumokon gazdiktól, de azt senki nem mondta, hogy alig lehet kifésülni, még rendszeresen gondozva is, azt sem, hogy ami szőr kihullik szinte lehetetlen a ruháról leszedni... Olyan a szőre mint egy antisztatikus kis szörny!

Nem akar sehogy sem eltűnni, onnan ahova tapadt!:S

2009. okt. 22. 20:45
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet h vmi betegsége van?
2009. okt. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Betegség? Miért lenne?
2009. okt. 22. 21:23
 9/23 anonim ***** válasza:
Mert ha rendellenesen sokat hullik a szőre az betegség, vitaminhiány jele lehet. Bár innen mi nem tudjuk megállapítani, hogy tényleg nagyon hullik-e vagy csak te dramatizálod túl.
2009. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Minőségi (Hill's, Avana) táppal etetem és e mellé kap még vitamint. Szóval nem tudom.

A kozmetikus szerinte a lakásban tartott kutyák jobban hullajtanak, mint a többi. Ebben lehet vmi igazság?

2009. okt. 22. 22:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!