Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges ez? Bővebben lent!

Lehetséges ez? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nagymamám bekerült a korházba, és azóta a kiskutyája is beteg! Lehetséges hogy a kutyuska érzi hogy baj van? Mert még itthon volt mama mindig a lába alatt serte fertélt a kutyuska!
2009. okt. 22. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a nagyon erős kötődés miatt is akár. Lelki beteg is lehet a kutya emiatt. A kutyák és egyéb állatok megérzik az ilyeneket, és van amikor ki is hat rájuk.
2009. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen lehet, biztos nagy a kötődés kettőjük között. Próbáljatok meg minél többet foglalkozni vele, szeretgessétek, érezze, hogy van mellette valaki, legalább egy valaki legyen, aki biztos pont a számára. Remélem a nagymamád mihamarabb felépül, és újra boldogok lesznek. Jobbulást!
2009. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Majd akkor én többször rá nézek:) És átviszem az én kutyusomat hátha felviditja mert mindig szoktak játszani!
2009. okt. 22. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Apukámnak amikor motorbalesete volt, a kutyája aznap elkezdett sántítani.
2009. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a nagypapám kapott agyvérzést és lebénult a fél oldalára. Pár nappal később a kutya is lebénult (amúgy 18 éves volt a kutya). Nem tudom, hogy a nagypapám miatt, de azért furcsa. De mivel már nagyon öreg volt és nem lehetett volna meggyógyítani és nagyon szenvedett lebénult hátsó lábakkal, inkább elaltattuk szegényt az állatorvossal.
2009. okt. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!