Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek a legjobb tápok?

Melyek a legjobb tápok?

Figyelt kérdés
Egy 15 kilós 1 éves keverék kutyusnak :) Most dog chowt kap.
2009. okt. 20. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb tápok: Acana, Orejin, Taste of wild, Pro Pac, Hills, Royal Cannin, Belcando
2009. okt. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szubjektív. Nem csak az számít ami a csomagolásra van írva hanem a kutyád egyéni szükségletei is. Nálunk a Royal Canin vált be, az Acana egyáltalán nem. Van aki viszont arra esküszik. Bulldogoknak csak Eukanubát adnék, mert gyönyörűek tőle. Változó.. Rendeld meg valamelyiket és majd meglátod.
2009. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat kutattam annak idején különféle oldalakon hogy melyik az abszolút legjobb és az Orijen volt. Az én kutyusom azt eszik, drágának drága, viszont a szőrén abszolút látszik a különbség. Egészséges kutya, úgyhogy máshogy nem is tudom lemérni.
2009. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2009. okt. 20. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is többet kipróbáltunk és a Royal Cannin vált be a legjobban...
2009. okt. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!