Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Német Boxer-ről leírnátok a...

A Német Boxer-ről leírnátok a tapasztalaitokat?

Figyelt kérdés
Meg a nevelésről,állat tartás, meg ilyenek!
2013. júl. 16. 23:02
 1/3 Zsolee3 válasza:
Szia nallunk a csaladban van egy Boxer 3 eves szuka. Nallunk a neveles nagyon konnyen ment ,szeretnek bizonyitani,megfelelni,es gyorsan tanulnak. Mivel egy eleg nagytestu kutyarol van szo ezert ha van ra lehetoseg csakis kertes hazba ajanlanam,mozgasigenye oriasi,a setaltatas is nagyon fontos kiskortol elkell kezdeni setaltani mert elegge megtudnak indulni egy macska utan es igencsak megrant meg engem is pedig 90 kg vagyok. Egyebkent nagyon jo termeszetu kutyak a gyerekekkel imadnak jatszani es gazdajuk szavara nagyon figyelnek. Kb ennyi jutott eszembe ha van kerdes tedd fel hatha tudok ra valaszolni.
2013. júl. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van boxerem, most 13 hónapos. Nagyon embercentrikus kutya, a gyerekeket imádja. Megfelelő neveléssel jól kijön más kutyákkal, macskákkal. Az első perctől következetes nevelést igényel, nem lehet megcsinálni azt hogy még kicsi és aranyos olyan édes dolgai vannak majd később megtanulja. A boxer makacs, folyamatosan határokat feszegető kutya, mindíg megpróbálja megkerűlni a szabályokat. Nem ajánlot nálla az erőszak, inkább a meggyőzés. Nálllunk a kertben van főként, de a sétákat igényli mégpedig nagyon. Ha nincs megfelelően lemozgatva, bizony szétszed ezt azt. Bár nem jártunk suliba, követezetesen neveltűk, nagyon okos gyorsan tanúl. A pórázfegyelmet kicsi korában meg kell neki tanitani, mert később nehéz dolgod lesz. Nálluk agyban dőlnek el a dolgok. Pontosan tudja kinél mit engedhet meg magának. Sokszor elfelejti hogy már nem kicsi, ilyenkor bemászik az őlünkbe,, puszit oszt, hízeleg. Szerintem nagyon szerethetőek, okosak, nagy bohócok, csak ajánlani tudom. De csak olyannak aki elég következetes mert hamar azt veszed észre hogy a fejedre nőtt, és az nem kellemes.
2013. júl. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van a családban egy fiatal felnőtt boxer.

Könnyen tanul, nagyon aktív. Rettentően igényli a foglalkozást. Kertes házban van, ha egy nap nincs lefárasztva úgy rendesen, akkor szétszed valamit. :)

2013. júl. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!