Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha ingyen hírdetnek keverék...

Ha ingyen hírdetnek keverék kutyákat (pl becsúszott egy alom) akkor érdemes elhozni onnan kölyköt vagy akkor is inkább a menhely?

Figyelt kérdés

Nem akarok kutyát elhozzni sehonnan.Még nincs lehetőségem még egy kutyát tartani,mert jelenleg van egy kutyusom.

Csak érdekel a dolog.

Neten sok helyen látom,hogy ingyen elvihető kutyusok,de keverékek.


Azon gondolkodtam,hogy itt a gazdi nem meg gazdagodás céljából hozta le az almot hanem becsúszott ami persze felelőtlenség ,ivartalanítani kellett volna a szukát.


2013. júl. 15. 16:02
1 2 3
 21/21 miamiu ***** válasza:

Menhelyi kutyám van. Amikor elhoztam nem mondták, hogy bármi gond lenne vele, nálam derült ki, hogy komoly problémái vannak és agresszív. (Nem volt még régóta a menhelyen, nem biztos, hogy direkt nem mondták, mert egyébként lelkiismeretesen kikérdeztek mikor elmentem érte, írtunk szerződést, stb.)


Már felnőttként hoztam el és egy év alatt olyan szinten sikerült megoldani a problémáit, hogy nyugodtan vihetem bárhova. Kutyák, emberek közé, szabadon engedhetem.


Nyilván sok munkám van benne, és vannak napok amikor nem tökéletes, de nagyon megéri, mert akármilyen problémákkal küzd, megérdemel egy esélyt!!!

Minden rajtunk, gazdikon múlik!


Egyébként nagyon sok nyugodt, rendes menhelyi kutyus van. Ilyen szempontból pont, hogy ne kölyköt hozz el mert az zsákbamacska. Sok rendes kutyát visznek menhelyre mert megunták, meghalt a gazdi, akármi. Nem feltétlen azért mert problémás! Rendesen körül kell nézni, tájékozódni!


Én is azt gondolom, hogy inkább a menhelyeket támogasd!

2014. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!