Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen játékot adjak a 6...

Milyen játékot adjak a 6 hónapos labradoromnak amit nem rág szét 10 perc alatt?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem JRT-em van. Elvileg igazán rágósak. Régebben hetente vettem neki új játékokat. Mindegyiket elpusztította, de legalább is darabokra szedte. Meguntam. Inkább leszoktattam arról hogy szétszedje a játékokat. Ha láttam hogy már csúnyán játszik rászóltam hogy NEM. Akkor szépen csinálta, de nem sokáig tartott. Ha neki esett masszívabban akkor elvettem tőle. De mindig csak akkor mikor neki veselkedett hogy szétszedi. Ilyenkor mindig elvettem tőle pár órára, volt hogy fél napig is. Amikor egyedül volt itthon akkor pedig eltettem előle az összeset, ha hazaértünk megkapta. Azóta vigyáz rájuk, és egy játéka sincs darabokban. Amelyik gagyibb anyagú azt nyilván idővel szétszedi, de legalább hónapokig tart és nem 2 napig. Szóval nekem ez az "elveszem" dolog bevált. Ha egyedül van akkor sem szedi szét őket. Ha látom hogy erősebben rágja rászólok hogy szépen és akkor nincs gond. Próbáld meg hátha bejön.
2013. júl. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A játék arra való h Te és a kutya KÖZÖSEN játszatok. Ha nem együtt vagytok akkor nincs előtte játék - ilyen egyszerű.

Egyébként Kong!!

2013. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!