Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mennyi idős ez a...

Szerintetek mennyi idős ez a kiskutya? (képek)

Figyelt kérdés

AZ út mellett találták a tesóival együtt... Mi 4-5 hetesre tippeljük. Majd a doki megmondja, addig is kíváncsi vagyok a véleményetekre.

És tudom, hogy nem szabad egy kérdésen belül mégegyet kérdezni, de azért én megteszem. :) Szerintetek mennyire labrador ő? Milyen fajta lehet még benne? (a jegesmedvén kívül :))

[link]


2009. okt. 16. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem labi, esetleg kuvasz szerű :) és sztem idősebb én úgy 7-9 hetesre tippelnék..
2009. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is 1 hónaposak lehetnek, de ki az az állat, aki kidobta ezeket a tüneményes kutyusokat? Labrador biztosan van bennük, de a berni pásztorkutyáknak is hasonló a kölykük. Én sajnos nem tudok örökbe fogadni belőlük, de felrakom a munkahelyemen az intranetre, hátha!
2009. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok :)

egyébként nagyon édesek, rögtön be is tettem flickr-en a kedvencek közé :)

2009. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A bundája tényleg kuvasz szerű. De az összes kisutya fekete illetve zsemleszínű... Ez a labradorra jellemző szín. Nomeg a kuvaszhoz képest picike is szerintem.

Mondjuk ez a képekből nyilván nem látszik, de nagyon esetlenül mozog még. Ezért is tippelek a max 5 hetes korra.

2009. okt. 16. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
jajj, nagyon édesek:) labrador-szerűnek tűnnek nekem is, de a fajtájuk lényegtelen, tündéri kutyusok mindenképp!!:)
2009. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van egy kis cikk róluk. 7 tesójával együtt dobták ki :-S

Sajnos már meg sem lep az ilyesmi...

örülök, hogy tetszenek a képek, majd frissítjük a mappát :)

2009. okt. 16. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon kicsik a kuvaszhoz és a labihoz! Szerintem hasonlítanak a mudihoz, hegyes a orrocskájuk meg a mudi lehet fakó színű. De meg nem mondanám, hogy milyen fajták vannak benne. Túl kerek a feje a mudihiz. De mindenesetre aranyos, kb 6-7-8 hetes.
2009. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!