Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet bevinni kutyát üzletekbe?

Lehet bevinni kutyát üzletekbe?

Figyelt kérdés
Külföldön már fejlettebb a kutya tartás, beengedik az bevásárlóközpontokba, üzletbe, éttermekbe de itthon a vendéglátók még mindig nem elég nyitottak, a múltkor egy kis üzletházból zavartak ki egy 5 kilós "hónaljkutyával", de például a mammutba már láttam nagyobb kutyát is, van valami szabály hogy milyen helyre lehet vinni vagy csak a tulajdonosok toleranciáján múlik?
2009. okt. 15. 21:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát az biztos! Ezért érdemes nívósabb helyen enni, a plusz költségbe beletudhatja az ember a maximális higiéniát mert egy tényleg jól futó helyen alapkövetelmény, hogy még a csempén sem lehet egy zsírfolt sem. És érdekes mód az ilyen helyekre engednek be szívesebben állatokat, valószínű azért mert naponta van teljes, mindenre kiterjedő takarítás.
2009. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Az Ikeába biztos beviheted. Egy ismerősöm ott dolgozik, Ő mondta.

Van étterem, és több üzlet is ahová beengedik a -főleg kistermetű- kutyákat. Érdemes elötte megkérdezni a tulajt, vagy egy ott dolgozót.

Ha kifejezetten étterembe megyek, tehát oda indultam, sehová máshová, akkor természetesen én is otthon hagyom a kutyámat. DE! ha mondjuk egész napos családi kirándulást szervezünk, mondjuk Szilvásváradra, akkor ne együnk, vagy a kutyát hagyjam otthon? Tudom, lehet csomagolni is kaját, de az 8 fő + kutya részére kissé sok lenne.

Étteremben a kutyának nem a széken, hanem a lábunknál a földön van a helye. Ott pedig nem hiszem, hogy bárkit zavarhatna.

2009. okt. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!