Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet bevinni kutyát üzletekbe?

Lehet bevinni kutyát üzletekbe?

Figyelt kérdés
Külföldön már fejlettebb a kutya tartás, beengedik az bevásárlóközpontokba, üzletbe, éttermekbe de itthon a vendéglátók még mindig nem elég nyitottak, a múltkor egy kis üzletházból zavartak ki egy 5 kilós "hónaljkutyával", de például a mammutba már láttam nagyobb kutyát is, van valami szabály hogy milyen helyre lehet vinni vagy csak a tulajdonosok toleranciáján múlik?
2009. okt. 15. 21:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mammutba minden évben vannak napok, amikor beviheted a kutyádat. Fressnapfa is be lehet vinni, de szerintem ilyen szinten még eléggé le vagyunk maradva :/
2009. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyi hogy már néhány étterembe nálunk is be lehet vinni a kutyát :)
2009. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem túl higiénikus étterembe kutyát vinni. :S Meg minek az oda. Ha étterembe megy az ember, akkor szerintem felesleges magammal hurcolni. Az ok ha elviszed sétálni és meglátsz egy üzletet és oda beviszed, de sajnos nagyon ritka az ilyen.
2009. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
imádom az állatokat, 2 kutyánk és 4 macskánk van, de attól függetlenül mért kéne hogy az étteremben egy kutya üldögéljen a mellettem lévő asztalnál akár? ne mondjátok már kedves kutyások hogy nem lehet kibírni azt a pár órát. a konyhába állatoknak tilos, mért kéne az éterembe bevinni? vagy egy ruhaboltba? azért ne essünk már át a ló túloldalára... és ezt most egy állatbolond írta
2009. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem akarom mindenhova magammal vinni a kutyát, de most fogatuk örökbe, kis termetű és még nincs teljesen emberhez szokva ezért akarnánk magunkkal vinni több helyre hogy szocializálódjon, és például ha nem is egy nagy nyüzsgő bernáthegyivel de egy kisebb nyugisabb kutyával mért ne lehetne beülni kávézni valahova? Vagy előfordulhat hogy valami "kutyás program" van és beszaladnánk egy boltba ami útba esik.

Visszatérve a kérdéshez, a mammutba mindig beengedik a kutyákat vagy csak bizonyos napokon?

2009. okt. 15. 22:07
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Vakvezetőt beengedik, de az más ugye.
2009. okt. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
43%

én imádom az állatokat,a kedvencem a kutya nekem 3 is van.

van 5kilos is nekem is,de én nem örülnék ha bemennék itt egy jobb étterembe és azt látnám hogy valakinek ott ül akár a széken/padon a kutyája...

nem szivesen ülnék oda hogy kutyaszőrös legyek.

szerintem maradjanak otthon ilyenkor

2009. okt. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Elolvastam az előző válaszolók véleményét, de én más véleményen vagyok.

Engem abszolút nem zavar, ha egy étteremben ül egy kutya mellettem. Én azt gondolom, hogy aki már étterembe viszi a kutyáját, az sokszor tisztább, és ápoltabb, mint néhány ember, aki mondjuk tömegközlekedéssel utazik.

Én egy helyet biztosan tudok, ahova beülhetünk kutyával. Budapesten a Nagyi Palacsintázója a Batthyány téren. Mi nyáron voltunk ott, a vendégek nagy része nem a nemtetszését fejezte ki, hanem inkább jöttek simogatni. :)

2009. okt. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Mammutba nem mindig, csak minden évben vannak ilyen napok :)

Van egy oldal, ahol egy magyar vizsla kalandjait írják le :) azt is leírják, ahol kutyával voltak:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2009. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Általában a vendéglátó egységekben akkor szokták beengedni a kutyát ha van terasz vagy kerthelyiség.

Ezen kivül a kutya:

- tiszta,

- pórázon van,

- csendben marad,

2009. okt. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!