Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felszeded a kutyád kakiját?...

Felszeded a kutyád kakiját? Őszintén!

Figyelt kérdés
Én lakótelepen lakom. Hogyha a kutyusnak a járdára sikerül, felszedem. Vannak viszont a házak között "kutyás" részek, ahol 4534534 db. kutyaszr van már, itt nem szedem fel. Egyrészt lustaságból, másrészt meg a kutyám még nem szobatiszta, és ahol érzi kinnt a kakiját, odarak általában még egyet, így ha odaviszem általában sikerül rávenni az ürítésre, és mehetünk játszani. Te hogy állsz ezzel?
2009. okt. 12. 19:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__388429-osszes..

Én az erdőkön kívül mindenhol összeszedem.

2009. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Általában igyekszem összeszedni, persze nem mindig sikerül.

Főleg ilyentájt amikor reggel is (6.15 körül) és este is sötétben sétálunk, ritkán van pórázon és örülök ha azt látom merre jár (fekete).

2009. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Látjátok milyen jó ha az embernek "szent" kutyája van. Káoszka betolat a bokor alá fenékkel,és ott végzi el a dolgát, pedig mi erre sosem szoktattuk. Ráadásul kinti kutya. Amúgy meg erőben lakunk, szóval itt nincs gond, de ha sétálni vagyunk bent a városban, akkor meg betolat a bokor alá.
2009. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
nem szerepelt a már meglévő kérdések között mikor írtam, és megmutatja azokat, amik hasonlók, és sajnos nem néztem végig az egész oldalt, bocs, ha már volt
2009. okt. 12. 20:23
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A falu szélén, szántóföld mellett sétálunk, de ott is felszedem. Nincsen köztéri szemetes, de mindig van nálam egy plussz átlátszatlan kis zacsi, abba rakom a teli zacsit, így senki nem látja, hogy valójában mi van nálam.

Aztán otthon a kert árnyékos, eldugott részén gyűjtögetem a csomagokat egy kiürült tápos zacskóban, és a heti kukanapon berakom a szemetesünkbe.

2009. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
én is felszedem az utcáról, a kőről, a járdáról, ill. ha a parkban olyan helyre kakil, ahol tudom, hogy más beleléphet... bokor alól, gazos területről, elhanyagolt területről nem szedem fel.
2009. okt. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem veszem fel. Szerintem nem sok értelme van. Itt inkább az az idegesítő, hogy miért nem csinálnak olyan helyeket, ahol a kutyák piszkíthatnak... Most komolyan, ha van köz WC embereknek, miért nincs kutyáknak? :D
2010. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!