Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felszeded a kutyád kakiját?...

Felszeded a kutyád kakiját? Őszintén!

Figyelt kérdés
Én lakótelepen lakom. Hogyha a kutyusnak a járdára sikerül, felszedem. Vannak viszont a házak között "kutyás" részek, ahol 4534534 db. kutyaszr van már, itt nem szedem fel. Egyrészt lustaságból, másrészt meg a kutyám még nem szobatiszta, és ahol érzi kinnt a kakiját, odarak általában még egyet, így ha odaviszem általában sikerül rávenni az ürítésre, és mehetünk játszani. Te hogy állsz ezzel?
2009. okt. 12. 19:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen vagyok felszedni, mert ezek a "dögök" csak a kertben kakilnak, a napi 2 séta alatt az utcát tisztán tartják. A kertben meg nem bírom nézni, rögtön felszedem. Nem is tudom miért rohangálok az utcán is zacsival.
2009. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
én nem mindig szedem fell pl nem fogok a bokor alá bemászni, persze ha olyan látható helyre sikerül akkor felszedem, mert én se örülnék ha belelépnék. Párszor sikerült sajnos:(
2009. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert az utcánk egy határba-szántóföldbe torkollik, ahol év végén domb nagyságú kaki kupac van (trágya) :D Kutyás táborokban szoktam felszedni meg ha olyan helyre megyünk, és a kertben.
2009. okt. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
én felszedem, mert tudom mennyire idegesítő, ha séta közben más aknájába lépek a sétáltatón. csak akkor hagyom ott, ha hasmenése van.
2009. okt. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hova csinál a kutyus. erdő mellett lakunk, szóval ha az erdő szélre, mezőre piszkít, azt ott hagyom, viszont ha a házak körül, utca, járda mellett, akkor összeszedem. 17/L
2009. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Járdára, aszfaltra, kőre, betonra sosem kakál. Egy hatalmas kutyás térre szoktam kijárni vele hogy szaladgáljon, ott sok fa, bokor van, és hát megmondom őszintén nem szoktam felszedni... Nagyon sok kutyás jár oda akik nem szedik fel és mégsem járunk térdig a kakiban, sőt azt kell mondjam még a 3 év alatt talán egyszer láttam kakikupacot a téren.... meg amúgyis fához, bokor alá csinál, a természet meg úgyis bedolgozza! Ha kőre csinálna felszedném de oda valahogy nem esik jól neki.


22L

2009. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, nálam ez alap, ilyen a természetem. Szeretek mindent úgy hagyni, ahogy használatba vettem, legyen szó munkahelyi íróasztalról, cégautóról, vagy éppen panziószobáról. Nem kivétel ez alól a kutyázós terület sem. Volt olyan is, hogy ahová a kutyám csinált, már eleve volt mellette egy kaki. Nem tudtam eldönteni, hogy melyik a miénk, felszedtem hát mindkettöt.:) Mindig van nálam pár csomag papírzsepi és 5-6 darab kis zacsi, kezemre húzom, megmarkolom, kifordítom, és kész. Egy mozdulat, nem csinálok ebböl ügyet.


Ami bosszant, ha ezután vagy 5 percig kell sétáljak a meleg kutyaszarral a kezemben, mert sehol egy szemetes. Na ilyenkor legszívesebben a polgármester úr íróasztalára raknám a kupacot!

2009. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

na igen, a környékünkön, kivéve a buszmegállókat, kilóméteres körzetben egyetlen egy utcára kirakott, zöld, műanyag szemetes sincs. Egy sem. Csak a nagy, házakhoz tartozó kukák.

Az a vicces, h eddigi (rövid) kutyás pályafutásom alatt még sosem léptem szarba, pedig néhol nagyon sok van

2009. okt. 12. 19:32
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

mi nem lakótelepen lakunk..de mindig nekem kell összeszedni,és már idegesít..ott a nővérem..ha azzal a szerencsétlen görénnyel(vadász göri ^^) nem törődik,akkor már a kutya szarját szedné fel -_-..

mind1,most nem görényről van szó,szal nem offolok xD

2009. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol vagyunk. Budapesten mindig összeszedem, parkban, kutyasétáltatón is hogy ne durvuljon el a helyzet. Itthon, kisvárosban csak ha kényes helyre tesz, játszótér közelébe vagy más garázsa elé.
2009. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!