Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?...

Miért csinálja ezt a kutyám? (lennt folyt. Köv)

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves kutyánkmközösen neveljük a párommal,nagy szeretjük ő is minket,de ha megérkezünk akkor valamiért a páromnak jobban örül mint nekem! Ez nem azt jelenti h nekem nem örül,mert nekem is örül nagyon,majd kiugrik a bőréből,csak neki jobban! Persze ha egyedül megyek,akkor nekem is ugyan úgy örül! Mind a 2nek feltétel nélkül szótfogad,nem tesz külömbséget köztünk,talán rám bizonyos dolgokban jobban hallgat,de am egyformán! Én is játszok vele sokat,mondjuk én a durvább játékokat szoktam! Mindent 3an csinálunk! De ez picit zavar! Szerintetek miért lehet ez?
2009. okt. 9. 19:44
 1/4 A kérdező kommentje:
sory a hibákért merül a billem XD!
2009. okt. 9. 19:46
 2/4 anonim válasza:
100%
Ki szokott neki enni adni gyakrabban? Csak mert ha tényleg megérkeztek munkából vagy akárhonnan, akkor már lehet, hogy éhes és úgy gondolja, hogy aki enni szokott adni neki, azzal szívesebben van.
2009. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy "falkában" (mert ti az vagytok a kutya szemében) csak egy falkavezér van, egy kutyának egy gazdája van, ezen nem lehet változtatni, hiába "közös" kutya, akkor is csak egy falkavezért ismer el. Annak jobban szót fogad, szóval szerintem te vagy az, a párod pedig a kutya szerint "egy szinten" lehet a kutyával, a párod többet játszik vele? Mert akkor azért örül neki jobban. Az hogy ki eteti, az is szintén fontos, az is, hogy ki viszi sétálni és hogy kivel alszik... Nálunk hiába nem én etetem, mivel én játszom vele és velem alszik, nekem jobban örül a kutya, de nem annyira fogad szót...
2009. okt. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínüleg a párodat tartja falkavezérnek, ez megfordítható állapt de nem egyzserű és szerintem nem baj h a párod a falkavezér.Általában a pasikat tarrják gyakrabban falkavezérnek.
2009. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!