Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik voltak a legszokatlanabb...

Sippara kérdése:

Mik voltak a legszokatlanabb ételek, amiket megkóstoltattatok a kutyával?

Figyelt kérdés
Nem konkrét étkeztetési céllal gondoltam :) most olvastam például, hogy vannak kutyák, akik az erős pistát is simán megeszik - ilyenekre lennél kíváncsi
2013. máj. 29. 16:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ecetes cékla .Egymás ellen ette a két kutya.
2013. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaz ez nem étel, de szüleim megboldogult pulija rendszeresen megette a cigicsikket. Már rendesen lopózva mentem ki a kertbe cigizni, de mindig odaült mellém, és várta, hátha megkapja csikket:D
2013. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Az egyik kutyám imádta a bogyoszlói paprikából készült lecsót. Egyszer felzabált 2 liternyit és másnap vihettem az orvoshoz. A szappant is képes lett volna megenni.
2013. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 klopusz ***** válasza:
100%

Egyik régen volt kutyámmal voltak ilyen élményeim.

Mikor szotyoláztam, megette a héjakat, elrágcsálta a főtt kukorica csutkáját is. Amikor a húsvétra kapott nyuszi elkezdte rágcsálni a tulipán levelét, puszta irígységből inkább megette azt a nyúl elől.

Volt egy játékunk, ami abból állt, hogy ha volt nála valami és azt mondtuk neki "elveszem", rögtön a szájába vette. Így evett meg két levél lilakáposztát nyersen :-)

2013. máj. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!