Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok,...

Mennyi idős volt a babátok, mikor először megkóstoltattátok vele azt amit ti esztek? Mi volt az és mennyit adtatok belőle?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
7-8hónaposan a húslevestből adtam neki.Annyit amennyit szívesen megevett.Ezután mindig ebből adom a májat és a répát neki.
2010. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia a babám 10.-én múlt 5 hónapos, és tegnep egy gyönyönyű ananászt ettünk, csorgott szegény nyála és a szeme majd kiguvadt, első etetésre leturmixoltam egy icipicit. tudom, hogy a déli gyümölcsöket a saavtartalmuk miatt egy icsit később ajálnják, de isteni volt ez a szaftos gyümölcs! egy pár csipetnyit nyammogott, de inkább kiköpdöste, amúgy tetszett neki, de ez kivétel volt, egyelőre nem erőltetem, majd május elején almázunk. én pl. levesből répát, krumplit már 6 hóapos kora után adok mejd neki, tejes ételt csak egy éves kor után (pl. olyan spenót, vagy habart főzelék, amit mi eszünk), lisztet 10 hónap után és abból is csak teljes kiárléű bio-t, rizsételt szintén 8-10 hónapos korban, de azt is csak naturan, mert a borsó vagy a gomba nehezen emészthető, és azt csak majd egy éves kor után. párolt zöldségeket majd már adok neki jövő hónapban pl. répa, aztán cukkini, iyenekkel tervezem kezdeni. a rántott, tojásos dolgokkal szintén kivárom az egy évet. jobb türelmesnek lenni, hogy lassan adaptálódjon az emésztőrendszerük
2010. ápr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegnap csináltam baconbe göngyölt májat, és céklát ettem hozzá. Kisfiam mászott oda a tányéromhoz, és nyúlkált bele, úgyhogy nagyon pici máj- és céklafalatkákat adtam neki, és követelte a következő falatot. :) Azt hiszem, hamar azt fogja enni, amit mi (9 nap múlva lesz 7 hónapos). B.
2010. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam már 6 hósan a levesemből evett, igazából bármit amit csinálok és kér, kap belőle pár kanállal. csütörtökön lesz 9 hós. az én tört krumplimból is kap, tejjel-vajjal csinálom, meg evett már a krumplis tarhonyámból is, almakompót, szóval megy már minden. ja, paradicsomos húsgombóc.
2010. ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6-7 hónaposan adtam a lányomnak a húslevesből, kis levet, sárgarépát, krumplit. Utána pedig szépen lassan kóstoltattam vele minden mást is. Persze fűszeres, zsíros, nehéz ételeket nem és tejtartalmút sem. A fokozatosságon van a hangsúly.
2010. ápr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!