Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik voltak a legszokatlanabb...

Sippara kérdése:

Mik voltak a legszokatlanabb ételek, amiket megkóstoltattatok a kutyával?

Figyelt kérdés
Nem konkrét étkeztetési céllal gondoltam :) most olvastam például, hogy vannak kutyák, akik az erős pistát is simán megeszik - ilyenekre lennél kíváncsi
2013. máj. 29. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a szomszéd szamojéd szánhúzója odajött, amikor uborkát pucoltam a kertben, és két pofára zabálta az uborkahéjat. Nem voltam biztos benne, hogy nem árt neki, szóval próbáltam elvenni tőle, de nagy meggyőződéssel követelte vissza magának.
2013. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kaviáros kenyeret kapott szülinapjára.:)
2013. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a palota pincsim a paprikáért élt-halt. egyszer nyár vége felé a szomszéd néni adott vagy 5 kiló paprikát. otthon csak betetük a konyha asztalra és mentünk a dunapartra. mikor este haza értünk tök megilyedtünk, mert mikor beléptünk szúszógó, röfögő hangokat halottunk. belépünk a konyhába mit látunk? a kis törpe snacink hűsőlve fekszik az asztal alatt, a pincsi meg ay asztal közepén( máig nem értjük hogyan mászott fel) kifeküdve hordónyi hasal a félig üres zacskó melett megmoccani nem tudot és olyan hangosan szúszog, hogy az eszméletlen. ezek után mindig jól elvolt rakva a paprika és minden nap kapott egy keveset. sajnos már nincs meg mert ellopták. de a mai napig megmosolygom és könybe lábad a szemem ha csak eszembe jut.
2013. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A kutya egyszer összeveszett a tyúkokkal a hungarocelen. Azt ették de végül enyém lett, de még a kis darabkáit is felszedte a földről.
2013. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Régen a mi német juhászaink a kovászos uborkát ették.

Amikor észre vettük, hogy mennyire szeretik, akkor már új helyen kellett csinálni, mert anyum a kert közepén lévő nyársalóra rakta ki a nagy befőtteket, és azt a kutyák felborították, valahogy leszedték a tetejét, és megették a kovászos uborkát, meg a kenyeret belőle, de még a levét is itták...meg azok a kutyáink nagyon szerették a zöldségeket is, pl a paradicsomot, paprikát, retket, ami a kertben volt, azt mind ették. Meg lelegelték a cseresznye fáról azokat a cseresznyéket, amiket elértek, a ribizli bokrot is megpucolták...szóval ők eléggé érdekesek voltak étkezési szokást tekintve:)

2013. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A miénk egyszer a paradicsompüré készítésből marad hajat és magokat falta fel. Pedig nem szereti a paradicsomot és még fűszerezve sem volt.
2013. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem iszonyat haspók a kutyám, mindig kéreget. Mikor már nem volt szivem elküldeni az asztaltól, odanyújtottam egy kis szelet savanyú uborkát, hogy ezt majd tuti nem eszi meg, és hátha leszokik a kéregetésről. Rázkódott, köpködött, de megette csak azért is:D És persze nem szokott le tőle a kunyizásról:P
2013. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a csivavám rajong a salátalevélért de olyan mértékig oda van érte, hogy azzal tanítottam a trükökket neki és sétálni is, képzelheted, hogy néztek ránk a parkban amikor előszedtem és azzal jutalmaztam :) És imádja a csípős kajákat is, a csípős mexikói szószba mártogatott háztartási keksz a másik nagy kedvence.
2013. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém a nyers sárgarépát, meg a kínai kelt imádja :D
2013. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik kutyám(ő a kevésbé haspók)imádja felenni utánam a cseresznyemagokat,amiket nyáron a kertben elköpködök.Sőt,ha lehetősége van,a lehullott cseresznyét is megeszi,maggal együtt egészben-egyszer ezt sikerült egy kis ágdarabkával és levéllel együtt elfogyasztani...Rendesen vigyáznom kell,hogy ne vegye észre,hogy cseresznyézek,bár eddig még nem volt baja tőle,nem szeretném,ha megártana neki a cseresznyemag.

A másik kutyám pedig mindent megeszik.A múltkor dédmamám kertjébe szabadult be,ahol talált a kert végébe kiöntve valami vizeskenyeres moslékot,annak úgy nekiesett,mint aki még életében nem evett,holott olyan kajájuk van,hogy az ember megirigyli az illatát,mikor főzzük nekik és kapnak is rendesen enni,mégis mindig úgy viselkedik,mint egy etióp kutya...:D

2013. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!