Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Teszel fel képet a kutyádról?

Teszel fel képet a kutyádról?

Figyelt kérdés
Átnéztem a macskás témakörhöz, onnan koppintottam a kérdést. Kíváncsi vagyok a kutyáitokra, írjatok fajtát és nevet is legyetek szívesek.
2009. okt. 4. 20:52
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm, véleményezném az összes kutyáról 1 mondatban:


Picúr: Nem tudtam, hogy ilyen aranyosak a mudik, sokkal barátságtalanabb kép volt bennem.

Kormi:Nagyon nagy fész, egy jamaikai raszta zenész jut róla eszembe!

Junge: Nagyon szép, a második képet mutogatni kéne, nagyon komoly!

Lord: Kicsit morci (ez tetszik benne:)) így illik rá a neve.

Döme: Beleszerettem, emlékeztet dédnagymamám tacsijára, akit imádtam:)

Kill: Ő a kedvencem, remélem hosszú boldog élete lesz még.

Töky és Cassie: Gyerekkoromban a kedvenc fajtám volt a Husky, őket látván is olyan jóleső érzés tölt el, mint Döme esetében.

Mangó: Értelmes pofi és szerintem szebb, mint fajtatiszta társai.

Az akitákat nem tudom 1 mondatban jellemezni, túl sok nekem ennyi szép kutya!

2009. okt. 5. 19:36
 12/23 anonim ***** válasza:

Kedves 18:20 as! ha olvasod akkor légyszives segíts!

Hogyan lehet bánni az amerikai akitákkal?:)

Nagyon-Nagyon szeretnék 1 et!!!

ja 1 hónapba kb mennyibe kerül az etetésük?

2009. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Köszi : DD nagyon jól esett :) Mangó-gazdi.

+1 bónusz kép: [link] :))

2009. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

szia 20:32 es:) Az amerikai akita egy nagyon családcentrikus bújos kutya. A többi kutyával rendkívűl domináns túlzások nélkül. Nevelése semmi extrát nem jelent. Tudatos következetes nevelés. A kutyasuli árt a szocializásás szempontjából, de nem előírás. Nem egy németjuhász de egy fantasztikus kutyafajta.

Etetés attól függ mivel akarod etetni. Táppal vagy konyhai maradékkal esetleg főzől neki. Nekem a 4 kutya 15kg kutyatáp, 8kg tészta és 10kg csirkét esznek meg 1héten. Egyik tenyésztő ismerősőmnek szintén négy kutyája van neki 6 kg csirkefej naponta, viszon kicsit ducik:D

Nézd meg a weblapom és ha gondolod a következő évet már egy akita kiskutyával kezdheted:P

www.szepsegeim.hupont.hu

2009. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszönöm!Mutatok még egy képet az én bocimról: [link]

Neki már minden nap ajándék és nekem is,h velem van!

A Te Kendrád is gyönyörű,imádom ezt a színt,és azok a szemek!:-) Kívánom,h TI is legalább annyi ideig legyetek boldogok egymás mellett,mint én Killel!

2009. okt. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságokat, remélem így lesz! Megnéztem a képet, Kill gyönyörű, szabályos minden egyes porcikája! Mivel eteted?
2009. okt. 6. 17:56
 17/23 anonim ***** válasza:
Köszi!:-D Sajna már nem így néz ki,már nagyon soványka,nem hasznosítja rendesen a táplálékot a szervezete.:( Amúgy javarészt főtt ételt eszik,mindig vmi vitaminbombát rottyantok neki.:) Meg mellé kap béres cseppet,nekünk nagyon bejött,hihetetlenül megemelte az életszínvonalát mióta eszi. Bár ő szerencsére amúgy is nagyon egészséges típus,csak oltásokért volt dokinál a 16év alatt.
2009. okt. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Hát igen, gondoltam, hogy most már nem így fest de hát nem is az a lényeg! Hanem a szeretet, ahogy Bob Marley mondaná:)

Most mi is főtt kajával etetünk, kipróbáltunk sok tápot, egyik sem vált be, azért kérdeztem hátha tudsz ötletet adni. Lehet akkor marad nálunk is a főzés. A Béres csepp jó ötlet, köszi, amúgy is akartam venni magamnak:)

2009. okt. 6. 21:15
 19/23 anonim ***** válasza:

10:06 os vagyok!

Akartam írni: a Kutyasuli sem árt neki:) MOst olvastam vissza. Bocsi

2009. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

ők meg az enyémek :-)

[link]

egy szálkás tacsi-yorki keverék :D

és egy border collie :-)

2009. okt. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!