Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak mitől csavarodik...

A kutyáknak mitől csavarodik meg a gyomra?

Figyelt kérdés
ételtől innivalótól?
2013. máj. 1. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fajtától, mérettől is függ. Többnyire az etetés utáni mozgás, hempergés a kiváltó ok, de hallottam már olyat, hogy német dognak csak 2dl víz volt a gyomrában és az már elég volt hozzá.
2013. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A laza tartószalagok miatt. Ha van a gyomorban valami, könnyebben csavarodhat. De, ahogy előttem írták, bizony üres gyomor is megcsavarodhat. Sajnos, öröklődő hajlam a laza tartószalag.
2013. máj. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha meg van csavarodva akkor azt hogy vesszük észre, az állaton?? Meg ha a fajtától függ akkor a fox terriereknél hogy van?
2013. máj. 1. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A közepes testű terriereknél nem gyakori, persze előfordulhat. A has felfúvódik, feszes lesz, a kutya kedvetlen, hányingere van és nehezen lélegzik. Ha ezek a tünetek megjelennek, akkor úgy 6 órátok van, hogy az állatorvoshoz vigyétek és ő kezelje.
2013. máj. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi :)
2013. máj. 1. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!