Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a Pedigree jo a...

Julianna24 kérdése:

Szerintetek a Pedigree jo a kutyaknak?

Figyelt kérdés
ha nem akkor mit ajanlanatok?4 eves kis keverek kutyam van,mindent megeszik,de en a legjobbat adnam neki

2013. máj. 1. 07:38
 1/10 anonim válasza:
Szia, én úgy tudom hogy nem éppen a legjobb minőségű tápok közül való.Anyumnak van két többszörös magyar bajnok pulija, és eukanuba (remélem jól írtam) tápot ad nekik.
2013. máj. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem jó és akkor finoman fogalaztam.

Ha a legjobbat szeretnéd és tápoznál mindenképp, akkor Taste Of The Wild, Orijen, Acana.

Ha árban olcsóbbat, akkor Brit Care, Brit Prémium, Josera.

Nézz szét a zoofast.hu-n és a dogshop.hu-n, itt a legolcsóbbak.

2013. máj. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Nem ajánlom, párszor vettem a kutyámnak mindig kihányta.

nem tudod hogyan engedik hogy ilyen xart kiadjanak.

2013. máj. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták hogy nem túl jó a kutyának mert tele van adalékokkal meg nem elég tápláló , kutyám nem is eszi meg. Állat kereskedő ajánlott neki tápot amit náluk kimérve lehet kapni. Neki is vannak kutyái és csak ezzel jót akart hogy ne adjam neki a a pedigrét.Attól hogy drága még nem biztos hogy jó
2013. máj. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves 1#4, egyetértek, az jó táp, a 2. személlyel már nem. a legjobb, legminőségibb tápok: 1:Royal Cannin 2:Hills 3:Eukanuba szerintem hagyj fel a pedigreevel.

U.I.: csak annyi a gond, hogy ezek árban is "minőségi" tápok... :)

2013. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Royal és a Eukanuba tele van kukoricával, valóban jó minőség - disznóknak -, de nem kutyáknak!
2013. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.Amugy teljes mindeggy mennyibe kerul ettol mar tobbet is ra koltottem
2013. máj. 3. 08:21
 8/10 anonim ***** válasza:

A Royal csak drága, de nem jó...


Szerintem az Acana, Orijen típusúak a legjobbak. De pl a Dog Chow sem rosszabb a Royalnál és sokkal olcsóbb.


Amúgy nekem állatorvos azt mondta a dog chow egy jó alternatíva, ha valakinek nincs olyan sok pénze.

2013. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a pedigree a legrosszabb amit adhatsz neki! inkabb etesd Acanaval, Orijennel. Sokan ajanljak a eukanubat is.
2013. szept. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a pedigree a legrosszabb amit adhatsz neki! inkabb etesd Acanaval, Orijennel. Sokan ajanljak a eukanubat is. DE az 5. válaszolónak ne higgy!!!!!!!! A legjobb táp az Acana ès Orijen. A Royal Canin em egy hu de nagy minoseg
2013. szept. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!