Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ellik a kutyám! Hogy tudnék...

Ellik a kutyám! Hogy tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés
Üdvözlet! ellik a kutyám, valószínűleg az utolsó kutya jön! de már 1 órája Kínlódik, Állatorvost persze hívtam, (falun lakom) este 6 fele érkezik, esetleg hogy tudnék neki segíteni?

2013. ápr. 11. 14:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%

Szép is volna, ha mindenki megengedhetne magának egy véletlen almot! Kedves utolsó, szinte sehol nem lépnek fel a szaporítók ellen, hát akkor ne próbáld megakadályozni azt a kis felületet az interneten vagy a sajtóban, ahol tiltakoznak a normálisabb emberek a kérdezőhöz hasonló gondolkodású, felfogású emberek ellen! Csak menj el egy gyepire, egy vidéki kis menhelyre vagy csak egy faluba szétnézni és ha láttad mi megy ott, utána talán nem fokod zokon venni azt, ha szidom az olyanokat, akik miatt léteznek az ilyen szervezetek és intézmények, akik miatt kutyák milliói élnek méteres láncon, soványan, teljesen elhanyagolva, agyon elletve!


Hasznos válasz kell? Kérdező, keress normális gazdákat a kölyköknek is és a saját kutyádnak is. És az elkövetkező 10-15 évben állandóan kövesd nyomon őket! Ha valamelyikkel gond lesz, beteg lesz, a gazdinak nem kell, akkor vállald magadra a költségeket! De ez csak naiv kép, úgy sem fogod ezt vállalni, mert akinek nem volt felelősségérzete ahhoz, hogy ivartalaníttassa a kutyáját, annak ahhoz sem lesz, hogy az általa lehozott kölköknek megfelelő életet garantáljon.

2013. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%

Pont egy ilyen "véletlen"alom 3 kiskutyájának keresünk gazdit hetek óta.Egy szomszédé,3 egészséges,gyönyörű kiskutya,mégis 0 az érdeklődés.

A fb is tele van ilyen "véletlen"almokkal,akik senkinek sem kellenek.

2013. ápr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
95%

11-es voltam gyepin, a szűleim vidéken élnek. Nekem is 3 kutyám van abból kettő mentett. Megértem a felháborodásodat, csak a mínősíthetelen stílussal van gondom. Sajnálom, de én ilyen vagyok. Nem küldözgetek senkit a pic@ba, hanem megpróbálok valami normális tanácsot adni. Mielőtt megkérdezed igen mindhárom kutyám ivartalanított.

Tudom hogy az állattartás hazánkban a béke feneke alatt van, de ha agreszívan próbálunk nevelni nem vezet sehova. Nagyon remélem hogy a kérdezőnek van annyi esze hogy ezek után elviszi a kutyát ivartalanítani.

Tudod nem menthetsz meg mindenki, és nem gyújthatsz fényt minden fejbe, csak azt remélheted valakihez eljutnak a szavaid. Ha megmentesz egy életet már megérte.

2013. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény?
2013. ápr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na sikerült?
2013. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!