Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek kép izmos...

Van valakinek kép izmos stafford kutyáról? és hogy mivel etette?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 11:17
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2013. ápr. 9. 16:16
 22/25 Firestorm ***** válasza:

Hű és mekkora a marmagassága?

Most előkaptam a kutyám naplóját és mi 4 hónaposan:

10,60 kg és 40 cm volt.

Na itt vagyunk mi 4 hónaposan:

[link]


[link]


És fél évesen ilyenek vagyunk:


[link]


Bocs,de magamat nem reklámozom :)

2013. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
nem tudom, nem nagyon méregetem. de a tiedhez képest kisebb... biztos az enyém kisnövésü vagy nem tom
2013. ápr. 9. 17:38
 24/25 Firestorm ***** válasza:

Nyugi 2 hónap alatt fog bőven nőni :) Azért vedd figyelembe,hogy Ő 4 az enyém 6 hónapos :)

Csak etetésre tényleg figyelj,meg,hogy csonthoz is jusson,de csirkecomb csontot nem kaphat,se más combcsontot sem,mert veszélyes!Rizs,főtt zöldséges,szív,tüdő,máj összekevered neki,egészséges is és jót is tesz neki.Inkább szívet adj,mert az színhús (izom).

2013. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
nem pont 4hónaposan fotóztam a képet :) olyan 3és fél hónap :) oda figyelek mindenre, köszi a segítséget
2013. ápr. 9. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!