Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mely bullmasztiff kenneleket...

Mely bullmasztiff kenneleket ajánlanátok az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tavasszal szeretnék venni egy bullmasztiff kölyköt. Nagyon sok rémhírt olvastam már a rossz helyről vásárolt kicsik későbbi tömeges betegeskedéseiről, így kérném a segítségeteket, hogy az alábbi kennelek közül melyiket/melyikeket ajánlanátok. Ha tudtok mást, természetesen szívesen veszem. A kritériumok: pest, vagy pest-környéki legyen (nem szeretném ha a kicsi első nagy kalandja egy több órás utazás lenne..) illetve mindenképpen csíkosat szeretnék.

A kennelek amiket eddig nézegettem: Safety of Flatland, Korona, PI-ET-RA OF TREFILIO, Warm-Hearted, Friendly Bull, Dark Ghost, Tapiofirst Bigbull, Ranger in the darkness, Binder of Diamond, UK-Bullmasztiffs, Martinkai morcos, Gordon's Lion, Piu Bella Cosa.

Ha esetleg tenyésztő erre tévedne, és tudna ajánlani az meg egyenesen remek lenne! :)

Köszönöm a segítséget előre is.



2013. jan. 14. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Nekem bullmacim van :)

Ahonnan mi vettük, ő messzebb lenne neked, így nem is írom. Az anyukája a Safety Of Flatland kennelben született. Dp mentesek a szülők is ill. az én kutyusom is.

Nézegesd meg a kutyákat, vedd fel a tenyésztőkkel a kapcsolatot, fontosak a dp szűrések, mindegyik mentes legyen - legalábbis én nem vennék B-s vagy C-s csípőjű szülőtől származó kiskutyát.

Barátnőmék a Glastonbury kennelből vették az ő bullmacijukat, szintén mentes szülőktől, bár náluk most láttam a honlapon, hogy vmelyik kutyájuknak C-s csípője van. Nézd meg a tervezett párosításokat és ha nem találod a tenyésztő honlapján a szűrési eredményeket, kérd el tőle e-mailben!

2013. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Én a Korona vagy PI-ET-RA kennelből vennék.Láttam kiállításon kutyáikat,tetszenek.

Nem véletlenül jó nevű tenyészetek.

2013. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Koronáról én hallottam több embertől is negatív infókat :(

Mivel személy szerint nem láttam, nem tapasztaltam, így inkább nem keltem senkinek sem a rossz hírnevét látatlanban, de ha elmész hozzájuk, jól nézd meg a körülményeket, hogy tartja a kutyáit ill. a szűréseket kérd el mindenképp - ezek kapcsán hallottam a negatív infókat.

2013. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

konkrétan nem ismerem őket, de ha vennék őket nézném meg először: [link]

kiskorom óta imádom a masztiff típusú kutyákat és régen olvastam Vágó Tibor: a harci kutyák című könyvet.

ebben több fajtát is felsorolnak köztük a bullmasztiffot.

a fenti kennel egyik kutyája szerepel benne, nekem nagyon tetszik.

régóta tenyésztenek, biztos értik a dolgukat.

2013. jan. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Érdekes. Véletlenül nem te írtad ki ezt a kérdést is?

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3883112-egy-k..

2013. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem én írtam, nálam nem kérdés, hogy bullmasztiff vagy bullmasztiff :) De azért végigböngészem a válaszokat, hátha találok számomra hasznos választ köszönöm, hogy szóltál! Természetesen a többieknek is köszönöm a válaszokat:)
2013. jan. 15. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!