Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire fontos számodra a...

Mennyire fontos számodra a kutyád (vagy más állatod)?

Figyelt kérdés
mit szeretsz benne? része a családodnak? az én pincsi lánykám egy tüneményes kópé, imádom. része a családnak, ugyanúgy igényli a szeretetet, mint az emberek. ha megöleljük egymást a párommal ő is mindjárt jön, hogy engem is, engem is. ugyanúgy szégyenli magát, ha leszidom, mint mi. én képzelek túl sokat bele vagy más is tapasztal hasonlókat?
2009. aug. 28. 16:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
A mi Kutyusunk is része a családnak nagyon imádom/imádjuk. :-) Állandóan játszana és olyan kis lütyőő, olyanokat csinál... Fú annyit nevetünk rajtaa, nagyon aranyos. :-)
2009. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem/nekünk nem csak kutya van hanem macska, tengerimalac, nimfa, pinty, nyuszi...és mindannyian részei az életünknek,a családhoz tartoznak ugyanúgy igénylik a szeretet és tőlük is sok szeretet kapunk. És mindannyian féltékenyek ha a másikkal vagyunk elfoglalva xD.Röviden, hogy nekem nagyon fontosak az életemben az állataim, nélkülük nem is tudom mi lenne velem!!!
2009. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is családtagok a kutyusok, kicsit elfogult vagyok azzal amelyiket én hoztam haza és kicsi kora óta velem alszik, termeténél fogva is (most is lábamnál fekszik:), de a nagyobbikat is szeretem.

Van egy mondás:A kutyád sokkal jobban szeret téged, mint te saját magadat :)))

2009. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A kutyáim a legfontosabbak, és a párom. De a "falkába" csak a kutyáim meg én tartozok. Igazából ciki de nem szeretek osztozni rajtuk mert irigy vagyok :S Így hát szó szerint nem részei a családnak, mert más nem sétáltatja, eteti, neveli őket. De amit én csinálok abba mindig benne vannak. Együtt sétálunk, dolgozunk, örülünk, tanulunk stb. Azt szeretem bennük, hogy különlegesek, szépek, feltétlenül engedelmesek, okosak, humorosak stb.

De a kutyázásban van egy szabály. A kutyát nem szabad felruházni emberi tulajdonságokkal. Szóval a kutyád valószínű azért csinál úgy mintha szégyellné magát, mert tudja hogy rosszat csinált és fél és megérzi az hangulatod. lLehet hogy azért jön amikor a férjed öleles, mert azt hiszi ő feljebb van a rangsorban mint a férjed. De ez persze nem biztos. Nekem 3 kutyám van, és ha a legfiatalabbat simogatom, akkor odajön a középső, ha pedig a középsőt akkor a legöregebb, rangidős. Ez a szégyenlés egy picit beleképzelés, de a többi nem. Szerintem néha jó beleképzelni emberi dolgokat, de csak addig amíg nem árt a kutyának. Pl fel kell ismerni, hogyha baj van a rangsorral.

2009. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül élek, egy nagy kertes házban, és egy német vizslám van, néha többre tartom az embereknél is, imádom, biztonságérzetet ad. Mellette vannak még macskáim, egy teknős és 3 postagalamb, igazi állatkert :) de mindegyikük elvesztése nagyon megviselne.

25/L

2009. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van jelenleg 7 kutyum ( abból 5 pincsi =) )3 macsekom 4 aranyhalam és egy nyuszim! Mindegyik állatomra saját gyerekemként tekintek! Mindegyik része a családnak nagyon szeretjük őket!Még szülinapjuk is és névnapjuk is van!=) ( Kivéve a halaknak =) )
2009. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a kiskutyámat!!!
2009. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézzétek meg az előző kérdést, és legyen elrettentő példa h. neki mennyire lenne fontos az a kutya.
2009. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem van 3 kutyám+1görényem....1.kutya Szofi:nővérem,2.kutya Döme:bátyám,3.kutya Szuzy:hugom,görény Pepe:öcsém:):):):)AZ ÉLETEMET IS FELÁLDOZNÁM ÉRTÜK!!!!
2009. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

2 yorkim és egy snacim van!

Nekem ők az életeim:)

Úgy tekintek rájuk,mint a család bármelyik tagjára..

semmiben nem szenved hiányt!

IMÁÁÁÁÁÁÁÁDOM ŐŐŐŐŐŐŐŐŐKET!

2009. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!