Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ÚJPESTIEK, Ti hova viszitek...

ÚJPESTIEK, Ti hova viszitek sétálni a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Főként az érdekelne, hogy nem tud e valaki újpesten vagy káposztásmegyeren egy olyan helyet ahol délután összegyűlnek a kutyák és kutyások és el lehet engedni őket, hogy játszanak, futkorásszanak egy kicsit. Hallottam a szilas-patakról, de eddig soha nem találtam arra fele senkit sem.

2012. nov. 26. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Van egy futtató a Bőröndös utcában a Sparnál, ott szokott sok kutya lenni. Újpesten a Dugonics utcai futtatóban szoktak lenni, vagy az Árpád Üzletház mellettiben, és a Semsey parkban is van egy jó nagy, ott is szoktak lenni. Merrefelé érdekelnek a futtatók?
2012. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Huu nem is tudtam, hogy ennyi hely van a közelben, a böröndös utcairól már hallottam, de az egy picit messzinek tűnik nekünk gyalog, de a másik 3 amit írtál közel van. A központtól nem messze lakunk, Attila-Fótinál szóval káposztásmegyer picit hosszú séta lenne. És délutánonként is (5-6 ) fele is szoktak még lenni



Huu, nem is tudtam , hogy ilyen sok hely van a közelben, a Böröndös utcairól már hallottam, de mi a központtól nem messze lakunk, Attila Fóti útnál, így az gyalog kicsit messze lenne. De a többi az jó közel :) Az árpád üzletháznál is van kutyafutattós rész??? sose láttam :)

És azt nem tudod pontosan, hogy délután oylan 5-6 között is szoktak még kint lenni kutyák? Sajnos dolgozom én is meg a párom is, így csak du 5kor tudjuk legkorábban vinni a kutyát sétálni.

Köszönöm a válaszodat :) Ti is jártok amúgy ki valamelyik helyre?

2012. nov. 27. 07:44
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, picit elnyomtam a választ... szóval


Huu, nem is tudtam , hogy ilyen sok hely van a közelben, a Böröndös utcairól már hallottam, de mi a központtól nem messze lakunk, Attila Fóti útnál, így az gyalog kicsit messze lenne. De a többi az jó közel :) Az árpád üzletháznál is van kutyafutattós rész??? sose láttam :)

És azt nem tudod pontosan, hogy délután oylan 5-6 között is szoktak még kint lenni kutyák? Sajnos dolgozom én is meg a párom is, így csak du 5kor tudjuk legkorábban vinni a kutyát sétálni.

Köszönöm a válaszodat :) Ti is jártok amúgy ki valamelyik helyre?

2012. nov. 27. 07:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi kápon vagyunk, és szintén a Sparhoz járunk a zárt futtatóra. Ott már van egy jól összeszokott csapat. De van egy futtató az Ugró Gyulánál is, az hatalmas, csak nekünk messze van sétával. De régen a Városkapunál laktam, és akkor mi is a Dugonicshoz jártunk. A Görgeyn az Obival szemben van még sok kutyás, meg a Chinoinnál.


Milyen kutyád van?

2012. nov. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Francia bulldogom van, de nagyon pörgös :) hétvégente kimegyünk vele mindig a ligetbe fél napra, csak hétközben (sajnos jogsim nincs még) busszal elég messze lenne a liget, ezért keresek a közelben helyeket ahol el tudom engedni szaladgálni a többi kutyával. :)

Az Ugró gyulás kutyafuttatót ismerjük, de nem sok kutya szokott ott lenni sajnos. Nekem az a spar-os picit messze van, de lehet elnézünk arra majd egyik nap :) A többi viszont közel van, úgyhogy ma neki is indulunk, hogy megnézzük őket :) köszi az infokat :)

2012. nov. 27. 09:28
 6/8 A kérdező kommentje:
Az Obival szemben a Semsey Aladár parkra gondolsz, amit írtak fentebb is? Nekünk az lenne a legközelebb igazság szerint :)
2012. nov. 27. 09:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt a Semseyről egy link: [link]

Mi az Ugró Gyula sorra járunk. Staffom van kan, viszont nem szereti a kanokat, ezért mi esténként járunk ki amikor senki sincs:)

2012. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a neve, régen odajártam szánkózni, amikor kicsi voltam :D

Én kápon lakom. Nekem is bulldogom van, csak egy kicsit nagyobb kiadás :) A Sparos futtatót egyébként nagyon ajánlom, ha más kutyásokkal akarsz ismerkedni. Ott mindig van valaki. Mindennap 5-től este 7-8-ig vannak itt, de nagyobb kutyások. Viszonylag nagy a futtató, nem egy merő dzsuva, hanem szép, egyben van a kerítés, és jó helyen van.


De nekem van egy barátnőm, aki a Rózsa utcában lakik, és neki is francia bulldog kanja van. Ő ott sétáltatja, a Rózsa-Tél utca környékén.

2012. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!