Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Karfiol levest adhatok a...

Karfiol levest adhatok a kutyáknak?

Figyelt kérdés

Pénteken főztem egy hatalmas adag karfiol levest, de hétvégén a család többi tagja elutazott, én nem tudok ennyit megenni, kidobni nem szeretném.

Szerintetek etethetek belőle a kutyáimmal egy kis adagot?


2012. jún. 17. 09:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

A kutyának nem igazán jó ilyesmit adni.


De ha nem akarod kidobni, akkor adagokban le tudod fagyasztani, és késöbb valamikor megenni.

2012. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kis tejfölös habarással készült, és a tejfölös dolgokat nem ajánlott fagyasztani sajna.
2012. jún. 17. 09:27
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én összenyomkodom benne a karfiolt, teszek bele egy kis kenyeret, és semmi bajuk nincs tőle. Nyugodtan odaadhatod.
2012. jún. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a karfiolt kihalásznám a levesből:

- a lé mehet a kutyáknak, benne áztatott kenyér stb.

- a főtt karfiolt összetörném, meggyúrnám tojással, kenyérbéllel, fűszerrel. Pogácsákat formáznék belőle, zsemlemorzsába forgatva kisütném. = karfiol-fasírozott.

2012. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hű, ez nagyon jó ötlet, köszönöm szépen kedves utolsó! :-))
2012. jún. 17. 09:49
 6/18 anonim ***** válasza:

Kedves egészségedre!

Azért majd írd meg, ízlett-e?

2012. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A karfiol ugyanúgy felpuffasztja a kutyát, mint az embert, én nem adnám, még a levét sem!
2012. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

Egész biztosan, bár a leve hírül sem annyira puffaszt, mint maga a karfiol.

(Egyébként pedig a kutyák is tudnak pukizni!)

2012. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az állatoknak nem ajánlatos emberi táplálékot adni szerintem!:S
2012. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Karfiol ahogy előttem írták tiltólistás kaja a kutyáknál mivel erősen puffasztó,meg is hajthatja,plusz van benne só,lehet benne ételízesítő ami szintén káros nekik!

Ez lehet furán hangzik,de ha nálam megmarad kaja és már nem akarom elrakni,fogok egy régi tálat,valami ócskát és kirakom a környékbeli cicáknak éjszaka! Általában reggelre kidobják,mert utálják hogy a macskák ideszoknak,de én szeretem hogy legalább arra az éjszakára jóllaknak:)

2012. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!