Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ilyen neve ne...

Szerintetek ilyen neve ne legyen egy kutyának?

Figyelt kérdés

Kiyoraka, jelentése: tartózkodó vagy

Nekura, jelentés: makacs.

Ilyen neve ne legyen egy akitának??

Mivel japán kutyafajta és amúgy is szeretem a japán dolgokat,gondoltam egy akita jellemző tulajdonságát lefordítom japánra és az elmenne egy névnek.. Vagy szerintetek hülyeség??


2012. jún. 8. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
ne! Márcsak azért sem, mert a kutyáknak egyszerű nevet kell adni (pl. Blöki), amit ő is könnyen megjegyez.
2012. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem az. Ha akitám lenne, valószínűleg én is japán nevet adnék neki. Vagy esetleg olyat, hogy Jim vagy Roger (Rádzser).
2012. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Arra, hogy Yukasimelgjsegmksljg (akármi..) nem fogja a nevét megtanulni, hiába szólsz így hozzá. Szóval NE!
2012. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

*Első vagyok.

Nem azt mondom különben, hogy ne adj neki olyat, h John, Jim, stb., adhatsz, csak nyelvtörőket ne :D

2012. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
És mitől jegyzi meg jobban a Blökit, mint azt, hogy Nekura? Egyik ismerősöm foxiját Matuzsálemnek hívják, és hallgat rá, pedig hosszú név. A kutya nem hülye, ha sokat mondogatod neki a nevét, képes megjegyezni. Sőt, némely kutyák több nevet is.
2012. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csak nekünk nyelvtörők, a kutyának nem az.
2012. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azért az a Nekura nem egy nyelvtörő!
2012. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A hosszú neveket lehet becézni is. Én sem hívom a kutyámat a hivatalos 5 nevén. Sőt, még a normális, három szótagú, gyönyörű neve helyett is csak egy egy szótagú kis becenevet használok. Persze érti, ha a teljes nevét is, csak nekem nincs türelmem azt mindig kimondani.
2012. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mins00 mi a teljes neve? Bonyolult?
2012. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem, csak én vagyok lusta kimondani. A neve Aminah, de csak Mins-nek hívom. :)
2012. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!