Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell ilyenkor tenni?

Lulukaa4 kérdése:

Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Van egy hat hetes kis kutyám, keverék de ez nem is lényeges, hanem, az hogy hasmenése van..:S Segítsetek lécci nagyon féltem
2012. máj. 31. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
A beteg kutyákat állatorvoshoz szokták vinni. Amúgyis kellenek neki oltások, féreghajtás, ilyesmik, szóval a doki nem kihagyható az életéből. Ha meg aktuálisan beteg is, akkor végképp vidd el minél hamarabb.
2012. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De azt mondtájk hogy ő még picike a féreghajtáshoz meg az oltásokhoz:SDe köszi a válaszod.:)Az lessz:)hogy kihívjuk a dokit neki
2012. máj. 31. 18:35
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
egy hasmenés miatt ne szaladj dokihoz! én is ebbe a hibába estem h egy hasmenéstől már rohantam a dokihoz és pillanatok alatt elkéri az 5-10 ezret! te tudod h mit csinálsz úgyis vinned kell oltásra és mondhatod neki a hasmenést! de valószinü h azért megy a pocakja mert most került hozzátok és fél valamint ideges! amúgy csak egy jó tanács h ha menne a kutyád hasa akkor főzzél neki rizst és helyre jön! :) jó kutyázást:)
2012. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hat hetesen marháran me fiatal se az oltáshoz se a hasmenéshez.


10-12 hetes koráig kettő hetente ajálott a kutya féreghajtása. Az első kb 2 hetesen történik.


Az oltási program pedig 6-8 hetesen.

2012. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mi kutyánknak kölyök korában a konzervtől ment a hasa. Ilyenkor mi is rizst főztünk ki neki, az általában segített. Viszont az is biztos, hogy én minden aprósággal képes vagyok elvinni orvoshoz és nem számít, mennyit kér el az orvos.
2012. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Sokat segítettetek:)
2012. máj. 31. 20:21
 7/9 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném hogy hogyan tanítsam rá hogy ne pisiljen és ne kakiljon mindenhová?A cicámmal van mindig együtt alszanak stb a cica az alomba kakil de a kutyát nem tudom hogyhogy tanítsam meg rá:S
2012. máj. 31. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:
A kutyát ne alomra szoktasd, hanem szobatisztaságra. Kiskutya, kettő óránként vidd ki és tedd le olyan helyen, ahol nem nagyon járnak kutyák. Ha pisil és/vagy kakil, akkor dícséret és mehettek is be.
2012. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat hetesen már túl kéne hogy legyen egy féreghajtáson. Még hogy fiatal hozzá?!!
2012. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!