Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha köldöksérves volt a kankuty...

Ha köldöksérves volt a kankutya, öröklődik a köldöksérv?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Köldöksérves volt a palotapincsi kutyám, szeretnénk neki most párt venni. Azt a köldöksérvet még kiskutya korában kioperáltattuk belőle. Ha majd születnek kiskutyák, mik az esélyek rá, hogy öröklődik a köldöksérv?



2012. máj. 30. 12:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Bár ne ez lenne az egyetlen kérdésed...
2012. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hogy érted?
2012. máj. 30. 12:40
 3/19 anonim ***** válasza:
úgy hogy lehetne annyi eszed hogy nem szaporítasz mikor tele van árva kutyákkal az ország!! És nem csak a köldöksérvet örökölheti hanem többszázféle idegrendszeri és egézségügyi betegséget amire nincs leszűrve a kutyád! Gondolkozz el ezen,hogy mit is kockáztatsz!
2012. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem a szaporítás a célom..

Csak szeretnék venni a kiskutyám mellé párt, hogy tudjon többet játszani mivel énnem tudok mindig vele lenni..

De elkerülhetetlen hogy pározzanak. Ezért tettem fel a kérdést.

2012. máj. 30. 12:49
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező! Nem hallottál még az ivartalanításról???


Igenis elkerülhető az, hogy pározzanak...


Anyád is elkerülhette volna, jobb lenne a kutyáknak..

2012. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A párzás nem elkerülhetetlen, hanem elkerülendő. Ha a szuka betüzel kilenc hónapos korában, és aztán minden fél évben, és felcsinálja a kanod, annak egyrészt töméyntelen mennyiségű kölyök lesz a vége, amiket nem győzöl majd elajándékozgatni, másrészt meg a lány garantáltan tönkremegy a folyamatos megterhelésben. És akkor a genetikai betegségekről, oltásokról, tápokról, állatorvosi költségekről még nem beszéltem.

Ivartalaníttasd legalább az egyiket (a szukát inkább), és nem lesz gond.

2012. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen átadom anyámnak, valószínüleg jobban döntött volna! Az utcán kóborló kutyáknak nem egyszer vittem ki ételt, italt. Szóval ne mondjátok hogy nem szeretem a kutyákat.Amíg nem ismersz valakit ne ítéld meg.


Meg egyébként is miből gondolod hogy nem szeretem a kutyákat?

2012. máj. 30. 13:14
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi a rendes választ akumi.
2012. máj. 30. 13:24
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

De most miért nem akarod ivartalanítani? Teljesen normális hogy szeretnél egy társat a kutyusodnak,de akkor vagy legyen kan,vagy ha szuka még fél éves kora előtt ivartalanítsd! Nincs mese,nincs olyan hogy elkerülhetetlen!! És az is tévhit hogy szukának egyszer ellenie kell! Rengeteg kutya ennek a tévhitnek köszönheti hogy már a szívárványhídon van..

hosszú ez a cikk de olvasd el,van mit tanulnod belőle:)


[link]

2012. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

5. válaszoló!

Az első 2 mondatoddal maximálisan egyetértek, az utolsó viszont rém szánalmas, komolyan.


Kérdező! Ivartalaníttasd a kutyusokat (de legalább az egyiket), ha mindkettőt nem szeretnéd, akkor inkább a szukát! Bár mindkettőnek nagyon ajánlott!

2012. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!