Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SEGITSÉG! Valaki ilyen ebet...

SEGITSÉG! Valaki ilyen ebet ajánlana, tudna?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kutyust szeretnék,menhelyről.

Van már 3 ebbe a családba,érdemes egy negyedik?

3/1 kölyök kutya!

Menhelyről fogadnák be egyet,közép-nagy termetű,jó házőrző,más kutyákkal is jól kijövő eb kéne,lehetőleg fajtiszta.Nos,ha valaki tudna ilyen,esetleg önkéntes menhelyen és közelebbről ismeri a kutyusokat,legyen olyan szíves linkeljen be képet a kutyusról!(állatok-info oldalról)

Német j.,Dobermann,stb.

Esetleg örökbe lehet fogadni egyszerre két kutyát?

Mert ő nagyon tetszik:

[link]

Köszönöm előre is a segítséget!

Válaszokat,linkeket várom és válaszolok!



2012. máj. 28. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:

ezt a mopszot is akarod?

te tudod

nagy kutya ami jól őrzi a házat és kijön a többi állattal nekem német juhász és komondor ugrik be.

2012. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert mi baja lehet a mopsznak?
2012. máj. 28. 10:16
 3/7 tomy88trance ***** válasza:
Komondort vagy kuvaszt nem ajánlok gyerek mellé :) a Német juhász jó választás szerintem, azok nagyon családszerető kutyusok és jó házőrzők :) A miénk 18 évet megélt :) Mopszot akkor érdemes,ha házban tudod tartani. Mit jelent hogy 3/1 kölyök kutya? :) Nagy kutyák mellé kölyköt nem érdemes vinni főleg,ha egyneműek , a nőstény kutyák jobban kijönnek a kölykökkel,ha nincs mód különválasztani őket.
2012. máj. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3/1 = a mostani 3 kutyánkból egy kölyökkutya.Kis tacskó.

Komondor és kuvasz nem kell,ők nem tetszenek.

Német juhász az nem lenne rossz,főleg ha még nem olyan idős,tanítható.

2012. máj. 28. 10:33
 5/7 tomy88trance ***** válasza:
Hát tanítható és nem olyan idős akad az említett oldalon,amit valaki linkelt, nézz körül ott,de a legtöbbnél kötelezik az ivartalanítást :/ Vagy legalábbis én így értettem. Amúgy úgy érdemes kis kutya mellé nagyot vinni,ha mindkettő kölyök még, úgy meg tudják egymást szokni. Meg kell próbálni, egyébként több kutyánál írják,hogy kijön e más állatokkal kisebb kutyákkal stb.
2012. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tomy88trance ***** válasza:
Itt nézd meg : [link]
2012. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Állatok-inforól nem tudok linkelni bocsi, viszont van egy másik, én őt tudom ajánlani: [link]


Azt írják, hogy fajtatiszta és hogy jó házőrző.

2012. máj. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!