Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szedik fel az...

Miért nem szedik fel az emberek a kutyájuk után az ürüléket séta közben?

Figyelt kérdés
Egyszerűen felháborító,hogy vannak emberek akik nem szedik fel!És ha szólok nekik még ők vannak felháborodva!Miért nem szedik fel?!Jobb belelépni?Semmiből se tart felszedni!!Én is felszedem.
2009. jún. 24. 23:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
51%
Ideggyengeségre orvost ajánlok,kedves utolsó. Amúgy nem gondolod,hogy kutyazsarba kicsit sürübben lép az ember,mint gyerekébe? Ha odaszarok az ajtód elé,akkor is csak annyit fogsz reagálni,hogy na bumm,megyek lemosom? ..A többi annyira primitiv ér értelmetlen,amit irtál,hogy nem tudok rá mit válaszolni.
2009. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
akkor te igen okos lehetsz!aluliskolázott! én ha értelmetlen dolgot olvasok akkor is van véleményem róla! miből gondolod h ideggenge vagyok?abból mert elegem van abból h ezen tudtok vitázni h miért nem szedik fel a szart:D könyörgöm feltehettek itt ezer ilyen kérdést lehet napokig szívni egymás vérét,oltani a másikat ettől aki nem szedi fel a kutyája végtermékét ezután sem fogja! nah akkor van értelme? am pedig én nem mondtam h én nem szedem fel a kutyám után,de engem ha látom sem zavar h felszedik e vagy sem! ugylátom nálatok ez az élet egyik nagy problémája h "ma vajon szarba lépek vagy nem" mégjóhogy kimertek jönni ottholról! és még én vagyok lenézve mondjuk tudom nehéz is magunkba nézni és elismerni h másnak van igaza,csak ugye egyszerüen józan paraszt ésszel nagyon nehéz belegondolni h én miért érvelek vagy csak simán a sorok között olvasni!Üdv
2009. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Én bevallom őszintén nem szedem föl,kár is lenne,mert a házban az összes embernek van szinte kutyája és senki nem szedi föl.Ha én felszedném az sem érne semmit.

De ha a belvárosban élnék és a járdára sz..-na akkor tuti felszedném,mert a járdán azert nem legyen már ott!

Amugy én nem vagyok az a finnyákolós fajta,és cikinek sem tartom.

2009. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!