Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szedik fel az...

Miért nem szedik fel az emberek a kutyájuk után az ürüléket séta közben?

Figyelt kérdés
Egyszerűen felháborító,hogy vannak emberek akik nem szedik fel!És ha szólok nekik még ők vannak felháborodva!Miért nem szedik fel?!Jobb belelépni?Semmiből se tart felszedni!!Én is felszedem.
2009. jún. 24. 23:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
Azért, hogy ezen lovagoljanak az emberek a gyakorikerdesek.hu-n!
2009. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Azért mert rohadtul nincs kedvük állandóan ezt csinálni! Persze akkor jogos, hogy ne tartsanak kutyát. Nekem nincs kutyám, csak gondolom, hogy nincs gusztusuk ehhez, és inkább választják a kényelmes megoldást.


Engem jobban zavar az, amikor valaki úgy dobja le a földre a csikket, hogy ott van mögötte egy kuka. :S

2009. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%

Azért mert senkit sem érdekel hogy mással mi történik, nem érdekli az embereket hogy más belelép-e , magyarul lesz*rják a másikat, legszivesebben odamennék a házuk elé és én is odacsinálnék egy szép nagy adagot hogy mikor reggel kijön jól belelépjen.

Amúgy ha megfigyeled ez mindenhol így van a metrótól kezdve a bvásárlóközpontig mindenhol lesz*rják egymást az emberek.

2009. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

én egy kisvárosban élek, itt nem bevett szokás felszedni.

egyrészt nincs kuka minden 20 méteren, szóval ha a kutyám kakil egyet akkor szorongathatnám a kezemben vagy fél órán át, amíg találok egy kukát.

nagyvárosban azért felszedném, ha van hova kidobni.

2009. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
amúgy a kedvencem az volt, amikor kutyakiállításon egy francia bulldog egy jó nagy adagot odarámolt az útra, amin a nézelődők sétáltak, aztán meg szépen továbbálltak a gazdájával...ott pedig volt egy csomó kuka, lett volna hova kidobni.
2009. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%
Mert kevés a kuka és nem szeretnék hosszú távon magukkal cipelni, valamint a földet trágyázza.
2009. jún. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%
Tévedés, a kutyaszar nem trágya! Amúgy meg senkinek sem fog letörni a keze akkor sem, ha esetleg hazáig kell cipelnie a kutyaszaros zacskót!
2009. jún. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
29%

Én nem szedném fel, semmivel nem károsabb mint egy eldobott flakon vagy bármi szemét.Egyszer volt egy olyan eset hogy az egyik debil nő azért szólt meg,mert a fűre pisilt a kutyám...elég gyökér volt ahelyett hogy előtte gondolkozott volna hogy mit akar mondani. Leszóltam, kiröhögtem és tovább mentem....

Az emberek azért nem szedik fel mert nincs gusztusuk hozzá, főleg akkor ha nincs kuka a közelben.Már pedig nincs.

2009. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó: Akkor neked ezekszerint mindegy,hogy bedobok a nappalitokba egy flakont,vagy odaszarok? Ha igen,akkor már indulok is,ma még nem voltam toaletten!
2009. jún. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
49%

Nekem kicsi gyerekeim vannak. Sokszor kell a cipőjük talpából vakarni a friss, kutyaszart, na akkor szidom, a kuty összes rokonát. Én úgy tudom veszélyes a kutyaszar. Főleg itt panelok környékén, ahol sok a gyerek. ha elesik egy kicsi gyerek, beletenyerel, bekapja, szemébe keni,... hallotam már olyat, hogy valaki majdnem megvakult, a játszótéri kakitól. persze ez lehetett macskáé is

Volt egy esetem. A fiam 1 éves volt. A játszótéren homokoztunk, az egyik kis homokpogácsa készítése közben, egy hatalmas kutyaszart ástam ki, fogtam eldobtam egy fa tövébe. Akkor még nem is izgatott dolog. Viszont mióta jár a gyerekem, nincs olyan hét hogy ne kellene pucolni a cipőiket, sokszor az enyémet is, olyan sokszor a zoknija, nadrágja. Ez a kutyások szerint normális??? Ha az én gyerekem odaszarna a fa tövébe, gondolom elvinném.

2009. jún. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!