Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szedik fel az...

Miért nem szedik fel az emberek a kutyájuk után az ürüléket séta közben?

Figyelt kérdés
Egyszerűen felháborító,hogy vannak emberek akik nem szedik fel!És ha szólok nekik még ők vannak felháborodva!Miért nem szedik fel?!Jobb belelépni?Semmiből se tart felszedni!!Én is felszedem.
2009. jún. 24. 23:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
39%

Azért nem mindegy, hogy a betonra, járdára vagy a fűre csinál a kutya... Egyszer, mikor még jártam fogszabályzásra általános iskolás koromban, a belvárosban a Mária utcába jártam a klinikára, és a járdán volt egy adag kutyaürülék, amit nem vettem észre, és beleléptem, a fogorvosom meg szagolhatta... (jó, tegyük hozzá, hogy ő megérdemelte, mert ugyanúgy lexarta a fogsorom normális kezelését, mint az a kutyatulajdonos, hogy a járdára csinált az ebe, de mégiscsak az én cipőm talpából kellett kikaparni)


Nekem nincs kutyám, de ha lenne, akkor odafigyelnék, hogy ne a járdára csináljon, ha mégis oda csinálna, akkor felszedném és elsétálnék egy kukáig.


Amúgy 10 emeletes panelban lakom, és ma arra jöttem haza, hogy a földszinten erős pisiszag van, az ajtónk kóddal nyílik, akárki tehát nem jut be, a lakók csak vissza tudják tartani, úgyhogy valószínűleg az egyik kutyásnak a kutyája pisilt oda valahova, legszívesebben felnyalatnám vele... Ha esetleg valaki magára ismer, akkor egy felmosó vödörrel felszerelkezve eltakaríthatna a kutyája után.

2009. jún. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
45%
jajjj de nagy kaland hogyha nem szedik fel istenem!!! ha a pulyátokat pisiltetitek vagy sz@ratjátok a játszótéren vagy az utcán az nem baj??? ti sem szeditek össze,de biztos örülnétek ha szólnának érte!csak mert én már nem egy szülőt láttam ezt csinálni, jah és ahoz még társult egy két kulás papirzsepi is! a kutyának meg csak a végterméke van:D:D:D jah és az nem olyan veszélyes? vagy a gyerek kakija egészséges vagy egészségesebb mint a kutyáé! és ha most azt mondja valaki h ő nem csinált ilyet még soha az HAZUDIK mert minden kisgyerekre rájön és ninsc mit tenni nem pisilhet,kakilhat be igy marad a természet! nah az én véleményem ennyi
2009. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Én városban lakom, mindig van nálam zacsi(csont alakú tartóban)még jól is néz ki, és illatos, szóval ha nem találok kukát, az sem gond, ha hazáig kell vinnem. Sokan szerintem azért nem szedik fel, mert cikinek találják, én legalábbis ezt vettem észre.
2009. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
09:46 - A gyereket a betonra kakiltatják-pisiltetik? Engem csak ott zavar a kutyáé is (meg a játszótér játszóterületén). A zöldben nem.
2009. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
65%
játszótéren ott láttam nem betonon azért már szószerint megis verném még a kutyást is
2009. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
48%
Azért nem szedik össze, mert primitív bunkó állatok. Ráadásul sajnos ők vannak többségben. Ezen az oldalon is jól megfigyelhető a jelenlétük. :(
2009. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

a trükk az,hogy mielőtt elviszed sétálni, mindíg ugyanoda vidd el előtte wc-re , olyan helyre,ami közel van a lakáshoz,és van kuka is a közelben !

minden séta előtt !

így sokkal kisebb az esély arra,hogy egy váratlan helyen ,potty .

persze ,ha stresszel és ideges, akkor bármikor-bárhova odapiszkít .

azért is vagy a gazdája,hogy eltakaritsd.

fel kell szedni,és egyszer talán 2365-ben már mindenki felszedi :)

2009. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
50%
Én azt érzem cikinek, ha nem szedem össze.... voltunk kiállítson nemzetközin, második nap. Iszonyatos mennyiségű kutyaszar volt mindenhol. Ledöbbentem. Én persze összeszedtem , de szerintem rajtam kívül nem sokan. hogy miért nem szedik össze? Mert hiányzik némelyik emberből az alapvető inteligencia, és nem sajátították el megfelelően a kutyatartás szabályait.
2009. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
51%

""jajjj de nagy kaland hogyha nem szedik fel istenem!!! ha a pulyátokat pisiltetitek vagy sz@ratjátok a játszótéren vagy az utcán az nem baj??"""--erre válaszolva.

Biztos kutyatartó írta, mert kisgyerekes anyukát én még nem láttam, hogy a járdára, járda mellé szaratja gyerekét. Szerintem az elég ritka ha egy gyerek az utcán kakál. És merem állítani, hogy anyuka beviszi egy bokorba, és szinte biztos hogy kidobja a

kakit a szemétbe. Amúgy a gyerek ha pisil, odaáll egy fához, nem pedig a virágra vagy akárhová csinál. Sajnos a kutyatartók tényleg fanatikusak, őket nem lehet meggyőzni, szerintük tök normális ha csinál egyet a kutya, ahogy kilép a lépcsőházból. Ez van.

2009. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
34%
akkor képzeld el h én már lattam lépcsőház ajtóba szaratni gyereket:D jah és láttam már játszótér közepén pisilni is de a mászóka sarkába is kulázott már gyerek!!! sőt nem rég léptem bele egy szaros zsepibe!akkor most tuti hazudok és csak a kutyás társaimat akarom védeni,vagy felénk csak parasztok laknak??? a gyereknek a cuccát sem szedték össze,az nem baj??? az egészségesebb mint a kutyáé??? vagy ha abba lépsz bele azt mondod h "jajjjj ez a Pistike kakija akkor nem baj." komolyan szánalmas h a kutya szaron veszekednek meg lovagolnak az emberek állandóan annyira primitív buta dolog h nem igaz! feljön az ember és a kutyaszarról vitázik kicsit se gáz am. ahelyett h valami normális dologgal foglalkozna! nem marni kell egymást egy nyomorult végtermékért amibe legfeljebb belelépsz és lemosod! az ország ezért tart itt mert ilyen begyepesedett primitív barmok laknak és saját fajtájukat marják és kicsinyes dolgokkal vannak elfoglalva és ezene lovagolnak vagdalóznak!A cigányok haladnak törnek fel mert ők nem ezzel foglalkoznak,kinaiak,törökök,románok ukránok,lengyelek gazdagszanak meg viszik valamire A MI ORSZÁGUNKBAN,ezt ugy csinálják h nem egy kuRv@ kutyaszarral foglalkoznak! na ennyi
2009. júl. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!