Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot vegyek (gondolok...

Milyen tápot vegyek (gondolok itt pl teljes névre, márka. ) a 2 hónapos németjuhászomnak? Amitől szépen fejlődik

Figyelt kérdés
Olvastam néhány helyen hogy állítólag nem jó ha kutyáknak egyszer ilyen máskor meg amolyan tápot adunk, mivel komoly gondokat okozhat náluk, pontosan miért nem szabad? Szerintetek egy ilyen 2 hónaposnak menniy a napi adagja? me a csomagoláson tömeg alapján van beskálázva...mérleg meg most nicns:D:S (mértékadó legyen mondjuk egy 2 dcl -es pohár)
2009. jún. 23. 20:04
1 2
 11/11 Komádi Brigitta válasza:
Bár már későn olvastam a kérdésedet, de az acc energy tökéletes volt a kölyökkutyádnak.Azért is mert a 16%-os zsír tartalom kell egy kölyökkutyának.Nekem az 5 hetes német juhász kutya is már az acc energy-t ette. tökéletes a szőrminősége, csontozata, erőben gazdag. Igazából, ha van most is kutyád, akkor az acc-t bátran etetheted vele.Aki a Hill's tápot ajánlotta, ő számíthat rá, hogy kutyája allergiás tüneteket produkálhat.
2011. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!