Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemrég születtek kiskutyái a...

Nemrég születtek kiskutyái a németjuhászomnak ( 2 kiskutya ). Viszont a kölykök csak nyüszítenek, meg -próbálnak-ugatni, de a kutyám nem meg szoptatni őket, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 14:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát ha a szemük kinyílt, akkor 2 hetesek már elmúltak. Én a 3. héten már kezdtem őket szoktatni az evésre, tanítottam őket, hogyan kell "nyalni". Csecsemőtápszert adtam nekik, persze csak fokozatosan, szopi után. 4. hét körül már tettem a tápszerbe darált húst/virslit, aztán 5. héten áztatott kölyöktáp. Az átváltásnál mindig 1-2 napig keverve adtam a régit az újjal!

Ja, és ha elmúltak 2 hetesek, ideje az első féregtelenítő pasztának!!

Szukát meg etesd rendesen(normál adag*1-1,5!!), sok folyadék, leves, és kalcium(!!!!).

2009. jún. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!