Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kis baj van nalunk....

Egy kis baj van nalunk. Tudnatok segiteni otletekkel?

Figyelt kérdés
Van egy kutyank,vagyis nem a mienk,utcai kutya volt,mi pedig befogadtuk mar hamarosan 6 eve ennek. A haz ahol lakunk nem csak a mienk,meg egy csalad lakik az udvarban. Eddig semmi bajuk nem volt a kutyussal,szepen bele egyeztek abba hogy beengedjuk,nalunk lakjon es etessuk. Most meg rajott a szomszedokra a roham es ki akarjak akutyat tenni. En nagyon szeretem a kutyust,a szivemhez nott. Nincs hozza eleg lelkem hogy ujbol kodbjam az utcara. Aranyos baratsagos kutya,csak annyi az egesz,hogy nem kell porazzon setaltatni,kiengedjuk az utcara es megy egyet setalni,aztan meg mikor hazajon ugat a kapuba. Minden oromom a kutyaban van,abban hogy o van nekem. Segitsetek kerlek!!!!!! Koszonom nagyon szepen!
2009. jún. 18. 11:12
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%
Ti mind analfabetak vagytok...nem azt kerdezte h h kell kutyat tartani hanem h mit tanacsoltok a szomszedokkal kapcsolatban..ugyh inkabb olyan irjon aki tud jo tanaccsal szolgalni, a tobbinek ott van a tobbi temakor...
2009. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hat a bajuk az a kutyaval hogy nagyon hull a bundaja. Pedig naponta legalabb egyszer mindig meg van fesulve...szoval en sem ertem a szomszedokat! :((
2009. jún. 18. 17:17
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja, és 6 év alatt most hullik először a szőre? Szerintem ez kamukérdés, tök jó hogy valakinek annyi ideje van, hogy ezen az anonim oldalon szórakozzon.
2009. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem kamu kerdes!! Epp ez az amit nem ertek en sem...hogy miert pont most 6 ev utan van bajuk vele??
2009. jún. 19. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!