Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tűnhettek el teljesen...

Hogy tűnhettek el teljesen nyomtalanul?

Figyelt kérdés

Bár néha úgy érzem ez teljesen költői kérdés, de nem értem hogy tudott a rotink és a staffi kutyánk íg eltűnni teljes nyomtalanságban 2,5 hónapja! Egyszerűen nem értem..:(

Sehol sem látták. Senki nem tud semmit...:(:(:(


[link]


[link]


Mindent megadnék értük, ha meglennének!



2012. ápr. 1. 21:25
1 2
 11/19 Bozsikrisz ***** válasza:
Ivarosak voltak a kutyák?
2012. ápr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Igen mindkettő ivaros kutya volt.

Nagyon kedves, barátságos kutyák voltak. Kimondottan gyerek centrikusak. Mivel egy 4 ill. 2 éves fiaim mellé nem lehet vad agresszív kutyát nevelni.

Direkt így, gyerekek mellé lettek szoktatva.

Ma reggel is, mikor vittem a nagyobbikat oviba megkérdezte tőlem:

"Anya! Mikor jönnek haza a kutyáink?"

"Kisfiam, nem tudom. Ha tudnám, én lennék a legboldogabb. Anya mindent megtesz, hogy megtalálja őket?"

"Anya, nekem nagyon hiányoznak"

"Tudom kisfiam, nekem is."

"Mért nem jönnek haza?"

"Nem tudom picim..."


Nehéz megmagyarázni egy gyereknek, hogy mi a helyzet. A kicsi még nem beszél, de ő is mindig benéz a kutyaólba, odavezet, és mutogatja nekem is...Majd közli: "Vaú-vaú EEEEEE"...:(


Nem telik el úgy nap, hogy ne kérdeznék, vagy ne keresnék őket....:(

2012. ápr. 2. 09:27
 13/19 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság már nem csak puszta véletlenből kóborolnak el a kutyák... Könnyen lehet, hogy valakinek megtetszettek, sutty kocsiba be, és innentől bárhol lehetnek...
2012. ápr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen, ez könnyen meglehet, mert itt, ahol lakom több fajtatiszta kutya is eltűnt nyomtalanul...
2012. ápr. 2. 10:11
 15/19 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek. A mi kutyusunk dec.9-én tűnt el. Kerestem mindenhol, menhelyek, netboard, állatotthonok, sintértelepek, 100 plakátot raktunk ki, erdészeknek, vadászokak osztottunk fotókat, sajnos semmi. :( Chip, biléta, nyakörv, volt minden, ami kell. Nyoma sincs azóta sem.:(

Nagyon drukkolok, hogy előkerüljenek!

2012. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Olvastam face-n is hogy egy család is hasonlóan járt bemásztak a kertjükbe a romák és ellopták az 5 hetes fajtatiszta német juhászukat és a rezet.. Most ez az új módszerük úgy nézem,szánalmas és nagyon felbosszant.. Annyira sajnállak,nekem keverék pincsim van de már lassan úgy érzem félnék fajtatiszta kutyát tartani :(
2012. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

undorítóak az ilyen emberek!!!

NEm értik,hogy egy családtagot rabolnak el,nem egy tárgyat!!

2012. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ide feltetted már őket?

[link]

2012. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Az utolsó helyre még nem tettem fel, de ami késik, nem múlik...

Tényleg családtagokat veszítettünk el. Rengeteget gondolok rájuk. A létező összes interneten talált, menhelyi és bármilyen nemű kutyás hirdetést már átnéztem, hátha megpillantom őket valahol...Semmi.

Hajnalig ébren vagyok, és mindenütt őket keresem a neten...A falukban a menhelyeken, bárhol, ami csak eszembe jut.

A vadászokkal már beszéltem; senki sem látta őket...

Mintha sosem lettek volna.

Már csak egy halvány reménysugár maradt: a tavaszi kutyaoltás.

Ha valahol megvannak, és elviszik őket beoltatni, csak feltűnik az állatorvosnak, és ellenőrzi őket.

De itt vidéken általános tapasztalat az, hogy nem nézik a kutyákat..

2012. ápr. 2. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!