Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tűnhettek el teljesen...

Hogy tűnhettek el teljesen nyomtalanul?

Figyelt kérdés

Bár néha úgy érzem ez teljesen költői kérdés, de nem értem hogy tudott a rotink és a staffi kutyánk íg eltűnni teljes nyomtalanságban 2,5 hónapja! Egyszerűen nem értem..:(

Sehol sem látták. Senki nem tud semmit...:(:(:(


[link]


[link]


Mindent megadnék értük, ha meglennének!



2012. ápr. 1. 21:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Talán kocsiba tették őket, és az ország másik végébe vitték?
2012. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%

A sintér eladta, vagy elaltatta, vagy ott vannak valakinél, aki nem akarja visszadni őket.

De ha nem ez érdekel, csak reklámozni akarod őket, akkor felejtsd el, dobd fel facebookra inkább.

2012. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is az országban már bárhol lehetnek :(

Próbálj meg országosan érdeklődni a menhelyeken!

2012. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Bocsánat, ha valakit ennyire irritál, hogy egy gazdi meg szeretné találni a kutyáit, és igyekszik minden követ megmozgatni értük...

Tessék ennyit a segítőkészségről és a kutyák iránti lojalitásról.

Tisztelet a kivételnek.

2012. ápr. 1. 22:03
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
dehogy hírdeti csak, én már láttam több kérdésnél mennyire el van keseredve:( Én kívánom hogy meglegyenek minnél elöbb, körbekérdezted az összes menhelyet? Facebook tele van állatvédő szervezettel kérd meg őket is hírdessék őket és ha adja az ég meglesznek első legyen hogy chip-et rakatsz beléjük!
2012. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Megosztottam a Facebookon a kutyáidat. Remélem előkerülnek, ne add fel a reményt! Nagyon szorítok!!!
2012. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)

Kértem már kutyás oldalat, de egyik sem ugrott rá az ügyre, hogy megosszák facebook-on.

Szerintem az emberek 90%-nak tele a bakancsa az ilyen megosztásokkal..:( Nem sokan osztották meg az ott kirakott hirdetést sem.

Állatmenhelyeket mindet végigkérdeztem. A neten bújom a rotis/stafis talált kutya hirdetéseket, hátha valahol

Olyan, mintha a föld nyelte volna el őket...

A kutyákon van egyedi azonosító.

2012. ápr. 1. 23:38
 8/19 anonim ***** válasza:

sajnálatos..:(

Idegenekkel hogy viselkedtek amúgy általában?

2012. ápr. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ird meg eddig hova tetted fel a hirdetest.
2012. ápr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Fb/50000-en a kutyàkért, írj nekik, sokszor látom, hogy megosztják. Írj a Noénak is, ők is meg fogjàk osztani. Ha még eszembejut vmi, szòlok.
2012. ápr. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!