Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudnak tenni az orvosok,...

Mit tudnak tenni az orvosok, ha belső vérzése van a kutyának?

Figyelt kérdés

Elütötték a barátom kutyáját és szegénykének eltört az ülőcsontja,kiugrott a csípője és belső vérzése van!

Meg tudják még menteni?

Nagyon félek,hogy belehal!

Bolognase típusú,ha ez számít valamit!

:\'(

Kérlek,hogy válaszoljatok!

Előre is köszy!

Üdv!

:\'(


2009. jún. 14. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megműtik. Mindazt amit egy embernél, ugyanazt meg tudják csinálni a kutyánál is.
2009. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Az én pincsimet megtámadta egy nagyobb kutya, belső vérzése volt.Azt mondta a doki 5 nap a várakozási idő.Addig rengeteg inekciót kapott, majd az 5.napon agyvérzést kapott.Nem elkeserítésnek írtam, csap egy tapasztalat!

Sok szerencsét!

2009. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem műtötte meg a kutyádat? A legtöbb belső vérzést szépen meg lehet szüntetni, kivéve ha annyi artéria van elszakadva, hogy azonnal elvérzik. Nem értem, csak össze kellett volna belül varrnia.
2009. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Nem tudom én nem értek hozzá!lehet olxan súlyosabb volt, nem tudom!
2009. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Most egy órája történt a baleset,uh így vasárnap este nem nagyon lehet orvost találni,aki csinál is valamit!

Adtak neki injekciót,ami elvileg elállítja a vérzést,de ma csak ennyit tudtak tenni szegénykéért!Remélem,hogy holnap reggelig nem lesz semmi más baja és majd akkor csinálnak vele valami érdemlegeset is!

Köszy az eddigi válaszokat!

Üdv!

2009. jún. 14. 21:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Állatkórház. A belső vérzésbe jó eséllyel bele hal, ha nem kezelik, azt pedig nem lehet tudni, hogy az injekció hatott-e.
2009. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden nagyobb városban van ügyelet ahol műtenek is. Keressetek rá a neten.

Ha belső vérzése van, akkor jobb felnyitni és megnézni, mintha elvérzik az éjszaka.

2009. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

www.allatorvos.lap.hu


Itt találod hely szerint lebontva a dokikat.

2009. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
mi lett a kutyussal??:(
2009. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A kutyuskát megműtötték és azt mondták,hogy túléli!

A hasán és a hátán van egy-egy nagy vágás,ami nagyon csúnya!

Azt mondták,hogy a medencéjét összedrótozták és,hogy még kb 5 napig nem állhat lábra,pedig igazi kis örökmozgó és a hasán pedig azért van vágás,mert megnézték,hogy nem-e sérült belső szerve!Sajnos a veséje megsérült,de nem vették ki,azt mondták,hogy vagy nem lesz annak semmi baja,vagy elsorvad,de egy vesével még tud élni!

Hát remélem,hogy tényleg olyan lesz egy idő után,mint a baleset előtt!

Köszönöm a válaszokat!

Üdv!

2009. jún. 16. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!