Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen itatótálat vegyek?

Milyen itatótálat vegyek?

Figyelt kérdés
Nagyot szeretnék venni, 3-4 litereset, eddig 3l-es műanyag volt,ami bár 6 évig bírta, de...már elég régi,és itt-ott megrepedt. Szeretnék újat,és nem műanyagot venni. Mire figyeljek,milyen anyagból legyen, stb stb? Esetleg Veszprém megyében tudtok konkrét helyet,ahol jót lehet beszerezni(azért megfizethető áron)? KÖSZI
2009. jún. 12. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk egy nagy müanyag vödör, és egy tejesláda van rendszeresítve. A tejesládába beleáll és locsolja a hasát, azt egy kicsit macerásabb napota takarítani de a vödör beválik.
2009. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vödör és tejesláda? huhha :) Én azért veszek neki valami boltit :) Az eddigi is olyan volt,és szépen is bírta, kéynelmesen belefért a feje,nem is kellett fél naponta cserélgetni,csak naponta. Csakhát már kicsit "használt" :D
2009. jún. 12. 17:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, mekkora a kutyus.

Szerintem a vödör sem rossz megoldás mert télen lassabban fagy meg benne viz. De leginkább olyat vegyél ami nehezen borul fel.

2009. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze,eddig is olyan volt. Igazából a műanyagot azért nem tartom jónak,mert hamar elalgásodik. Nincs valami,amit nem kell gyakran kisikálni? :)
2009. jún. 12. 18:19
 5/9 anonim ***** válasza:
1-vok, mondjuk nekem van egy 80kg-os macim, és imádja a vizet:-) egy apró ebke lehet bele is fulladna:-)
2009. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a 3-4 litert pont azért írtam,mert nem egy westie :)
2009. jún. 12. 18:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor mi egy súlycsoportban nyomjuk XD vagyis csak a kutyáink :D Jó is lenne, ha egy lábossal kiszúrnám a szemét...ezért gondoltam,hogy biztos lehet venni maciknak való itatót :P És olyan anyagból lehetőleg,ami nem reped el,ha télen kikaparom belőle a jeget :D
2009. jún. 12. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem annyit simán megiszik egy nap, így a tejesládába "csöpögősre" van állítva a csap, így mindíg van friss vize. Télen a vödrökkel is elvoltam csak forró vizet öntöttem bele majd ki a megolvadt jeget, és bele utánna kicsit meleg langyosnál melegebb, vizet öntöttem bele naponta 2X. De lehet kapni nagy fém tlat is de nekünk biztosan nem lenne jó kiborítaná pancsi közben:)
2009. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk egy 4-5 literes van. Rozsdamentes acél. Könnyen lehet tisztítani,nem algásodik,nem csúszik el. De sajnos nem tudom hol lehet venni.
2009. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!